Jesienne torebki poniżej 100 zł

W sezonie jesienno-zimowym projektanci sugerują dwie, skrajne strategie jeśli chodzi o torebki. Nie skupiajmy się na półśrodkach. Tej jesieni najmodniejsze będą torebki mini i maxi. Wybierz najbardziej pasującą wersję dla siebie!

Jesienne torebki poniżej 100 zł

Ważny jest nie tylko rozmiar torebki, ale też jej kolor. W sezonie jesienno-zimowym nie bójmy się różnorodności!

Im więcej wzorów, barw i faktur, tym lepiej! Zwróćmy uwagę na elementy takie jak futro, złote dodatki czy frędzle.

Przepych nie powinien być widoczny w każdym elemencie naszej garderoby, uwydatnijmy go przede wszystkim w dodatkach. Skóra węża, abstrakcyjne printy czy komiksowe napisy - to tylko niektóre z topowych wzorów tego sezonu.

Jeśli nie nosimy zbyt wielu rzeczy w torebce, wybierzmy tę w wersji mini. Ten skromny element subtelnie dopełni naszą stylizację, nieważne czy będzie to zestaw bardziej elegancki czy codzienny.

Możemy też spróbować spróbować skomponować swego rodzaju "torebkowy bukiet" - to kolejny, bardzo ważny trend w tym sezonie. Nerka na biodrach i plecak, torebka na ramieniu, a na szyi mała saszetka. Czas puścić wodzę fantazji i trochę zaszaleć!

Torebki mini

Jeśli jednak bardzo istotną cechą torebki jest dla nas jej wielkość, wybierzmy tę w rozmiarze maxi. W takim wypadku również postawmy na bujną kolorystykę i mnogość wzorów.

Najmodniejsze barwy torebek to oranż, róż i groszkowa zieleń, ale tak naprawdę nie musimy się ich sztywno trzymać. Jesień rządzi się swoimi prawami jeśli chodzi o kolory, najważniejsze jest jednak to aby pojawiało się ich jak najwięcej.

Możemy wybrać jedną z dwóch strategii doboru torebek do stylizacji. Osoby, które lubią kontrasty powinny nosić kilka, mocno różniących się od siebie torebek naraz. Im większy miks kolorystyczny tym lepiej.

Jeśli jednak należymy do osób ceniących sobie minimalizm wybierzmy inny, bardzo ważny trend tego sezonu. W miarę możliwości dopasujmy torebkę do zestawu naszych ubrań. Nie tylko pod względem stylu, ale przede wszystkim nawiązując do barwy czy też wzoru.

Skomponowany w ten sposób total look nadaje się zarówno na wieczorne wyjście z przyjaciółmi, ale śmiało możemy się na niego zdecydować w momencie wyboru ubrań do pracy.

Torebki maxi

Jesienne torebki w domodi

Buty sportowe - jesienne kolekcje Rurki, boyfriendy i baggy - spodnie na jesień

Polecamy w tej kategorii