Jesienne stylizacje do pracy

Jak ubrać się do pracy w nadchodzącym sezonie? Wszystko zależy od tego gdzie pracujesz i jaki styl preferujesz. Najlepiej jeśli Twoja stylizacja będzie dopasowana do dwóch tych czynników. Wówczas nie tylko wyrazisz siebie, ale też Twój styl podkreśli wagę stanowiska, które obejmujesz.

Jesienne stylizacje do pracy

W przypadku gdy obracasz się w środowisku artystycznym i pracujesz w branży związanej z tą dziedziną, pojęcie "dress code" raczej nie funkcjonuje w Twoim słowniku. Możesz być eklektyczna i łączyć ze sobą pozornie niepasujące do siebie elementy. Do dżinsów i sneakersów ubierz elegancki trencz albo żakiet. Ważne, żeby okrycie wierzchnie nie było w stonowanym kolorze, postaw na intensywne barwy.

 

Kobiety obracające się w świecie biznesu powinny wybrać zupełnie inne ubrania do pracy. Sprawdzą się tutaj eleganckie koszule, dwurzędowe marynarki i płaszcz do samej ziemi. Skórzana spódnica, jedwabne szwedy i golf. Dzięki temu będziemy wyglądały elegancko i modnie. Możemy też zdecydować się na pełny garnitur, który jest jednym z hitów na sezon jesienno-zimowy. Poza tym klasycznie wybierzmy białą koszulę z bardzo długimi rękawami oraz szerokie spodnie w stylu lat 90.

Stylizacje blogerek

SZARE BOTKI

SZARE BOTKI

sylwetta

Wybrane dla Ciebie

Wybrane dla Ciebie

Sweterki, koszule i sukienki w Domodi

Wybór stylistki: styl militarny Szafir na salonach

Polecamy w tej kategorii