Jak się ubrać na Andrzejki?

Zabawa andrzejkowa to nie tylko okazja do wywróżenia sobie przyszłego męża, ale też pretekst do skomponowania kolejnej, ciekawej stylizacji. W zależności od tego czy wybieracie się na kameralne spotkanie z przyjaciółmi czy większa imprezę w mieście,  powinnyście odpowiednio dostosować swój wygląd do okoliczności.

Jak się ubrać na Andrzejki?

Zabawa andrzejkowa kojarzy nam się oczywiście z wróżbami. Bardzo dobrym pomysłem jest więc potraktowanie naszej stylizacji w taki sposób aby odzwierciedlała tajemniczość i ezoteryczny charakter tego wieczoru. Postawmy na błyskotki i aplikacje, zarówno na sukience jak i dodatkach typu torebka, buty. Jeśli planujemy udać się na zabawę andrzejkową do miasta wybierzmy bajkową, rozkloszowaną spódnicę albo elegancki kombinezon z połyskującego materiału. Przy wyborze kreacji na wieczór warto pamiętać o niezwykle modnych w tym sezonie motywach takich jak: frędzle, koronka czy intensywne kolory. Na nieco bardziej kameralne przyjęcie u znajomych możemy wybrać nieco mniej rzucającą się w oczy stylizację. Unikajmy jednak zupełnie casualowego looku typu jeansy i bawełniana bluzka. Andrzejki to idealna okazja na szaleństwo w wyborze stylizacji!

Nie wiecie jak się ubrać na Andrzejki? Zobaczcie nasze propozycje stylizacji do 100 złotych w kolejnym odcinku Domodi.TV!

Ubrania idealne na zabawę andrzejkową!

Sukienki do pracy. Ubierz się za 150 zł! Koronkowe biustonosze

Polecamy w tej kategorii