Jak się ubrać do pracy biurowej?

Jeśli pracujemy w biurze powinnyśmy trzymać się kilku zasad podczas dobierania ubrań. Nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować z ciekawych krojów czy modnych elementów. Moda biurowa zachowując swój elegancki i formalny charakter również może być interesująca. Zobaczcie na co zwrócić uwagę podczas komponowania stylizacji do pracy.

Jak się ubrać do pracy biurowej?

Jeśli pracujecie w biurze powinnyście przede wszystkim zadbać o to aby w Waszej szafie znalazło się sporo koszul. Wcale nie muszą być one niewygode. Wystarczy, że wybierzecie te nieco luźniejsze, a nawet o bardzo modnym ostatnio kroju oversize oraz postaracie się aby materiał z którego są wykonane nie był w głównej mierze złożony z włókien syntetycznych. W ten sposób koszula nie tylko nie będzie ograniczała Waszych ruchów, sprawi również że skóra będzie mogła swobodnie oddychać. Kolejnym elementem garderoby zdecydowanie niezbędnym w modzie biurowej jest oczywiście marynarka. Tutaj również nie musiscie skupiać się tylko i wyłącznie na mocno wciętych żakietach. Od czasu do czasu ubierzcie do pracy nieco luźniejszą marynarkę i dobierzcie do niej obcisłą spódnicę oraz buty na obcacie. W ten sposób zachowacie proporcje. Możecie również zdecydować się na bardzo modny w tym sezonie garnitur damski. Gdy wybieracie stylizację do pracy w biurze najważniejsze jest abyście pamietały o umiarze. W Waszym looku spokojnie może się pojawić intensywny kolor albo wzór, ale gdy już się na niego zdecydujecie zadbajcie o to aby pozostała część stylizacji była spokojna i stonowana.

Koniecznie zobaczcie propozycje koszul i marynarek, które możecie znaleźć w sklepach internetowych dostępnych za pośrednictwem Domodi oraz zainspirujcie się stylizacją blogerki modowej!

W biurowym stylu

Biurowe ubrania w Domodi

Romantyczna elegancja według gwiazdy Skandynawskie wzory - jak nosić?

Polecamy w tej kategorii