Jak nosić kurtkę puchową?

Zima w tym roku zaczyna się łagodnie. Za nami już jednak pierwsze mrozy co oznacza, że zdecydowanie warto przerzucić się z cienkiego płaszcz czy ramoneski na futro albo kurtkę puchową. Jeśli nie przemawia do Was moda na to pierwsze okrycie wierzchnie, postawcie na ciepłe, pikowane kurtki. Jak je nosić, żeby nie popełnić modowej wpadki? Oto kilka wskazówek.

Jak nosić kurtkę puchową?

Wbrew pozorozm kurtka puchowa nie powinna kojarzyć się tylko i wyłącznie ze stylem causalowym czy sportowym. Oczywiście jest to niezbędny element stylizacji na urlop w górach, ale równie dobrze możecie ją nosić również w mieście. Wszystko zależy od fasonu kurtki i tego z czym ją połączycie. W najnowszych kolekcjach projektantów zdecydowanie królowały te over'sizeowe i z futrzanymi elementami. Poza tym możecie wybrac między krótszą, a nieco dłuższą wersją, która będzie przypominała płaszcz. Kurtka puchowa pasuje do zwykłych jeansów, ale równie dobrze sprawi się jako okrycie wierzchnie ubrane do sukienki. Wybierając tego typu kurtkę zwróćcie więc uwagę nie tylko na jej praktyczność, ale pamiętajcie o modnych akcentach, dzięki temu Wasze okrycie wierzchnie nie tylko ogrzeje Was w zimowe dni, ale również sprawi, że będziecie wyglądały oryginalnie na tle innych.

Szukacie idealnej kurtki puchowej? Przejrzyjcie nasze propozycje tych dostępnych w sklepach interentowych za pośrednictwem Domodi!

Zimowe kurtki według blogerek

Kurtki puchowe w Domodi

Przecenione czerwone sukienki! Kolor na zimę - przyciągaj wzrok!

Polecamy w tej kategorii