Inspiracja z wybiegów - golf

Golf to absolutny must have tego sezonu. Oczywiście dzieje się tak głównie za sprawą mocnego trendu na lata 70. w tym sezonie, ale nie tylko. Nie musicie go nosić tylko w tym stylu. Golf jest bowiem niezwykle praktycznym oraz uniwersalnym elementem garderoby. Projektanci pokazali go w swoich kolekcjach na wiele, różnych sposobów.

Inspiracja z wybiegów - golf

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Golf pojawiał się na wybiegach w wielu różnych odsłonach. Top Shop Unique pokazało, że dzianonowa sukienka wykończona golfem to wspaniała, kobieca propozycja na jesień. Szczególnie w towarzystwie rozkloszowanego płaszcza. Ciekawym rozwiązaniem jest ubieranie golfu pod sukienkę na ramiączkach (Sonia Rykiel). Innym, niecodziennym sposobem na nodzenie tego elementu garderoby jest ubieranie go pod koszulę z kołnierzykiem (Tommy Hilfiger). A co z klasyką? Projektanci oczywiście o niej nie zapomnieli! Golf z krótką, trapezową spódniczką mini (Rebecca Minkoff), do wełnianej spódnicy i marynarki (Margaret Howell) a także z damskim garniturem (Gucci).

Macie już golf w swojej szafie? Jeśli tak to sprawcie sobie kolejny. Jak same widzicie po najnowszych trendach, projektanci zdecydowali, że golf to jesienno-zimowy t-shirt tego sezonu!

Golf według blogerek

Modne golfy w Domodi!

Męskie obuwie na sezon jesień-zima 2015 Sukienki na studniówkę

Polecamy w tej kategorii