Hit sezonu - torebki w intensywnych kolorach

Nie wiecie jak ożywić swoją stylizację? Sięgnijcie po torebkę w niestandardowym, intensywnym kolorze. Jeśli lubicie modowe eksperymenty ten oryginalny dodatek na pewno przyda się do tworzenia intrygujących zestawów!

Hit sezonu - torebki w intensywnych kolorach

Zazwyczaj zachowawczo wybieramy torebkę w najbardziej uniwersalnych kolorach czyli czarnym lub nude. Chcemy bowiem ułatwić sobie tworzenie stylizacji poprzez fakt, że będzie ona pasowała do większości kolorów naszych ubrań. Warto jednak mieć w swojej szafie choć jedną mniej oczywistą torebkę. Podobnie tak jak płaszcze w intensywnych kolorach, tak samo rzucająca się w oczy torebka to sposób na ożywienie swojej jesiennej stylizacji. Postawcie na kolor rudy, wina czy indygo - to zdecydowanie najmodniejsze kolory tego sezonu. Bardzo dobrym rozwiązaiem będzie torba w rozmiarze XXL albo wręcz przeciwnie - miniaturkowa. Nieco odważniejsze osoby mogą ubierać je do kolorowych zestawów, te bardziej zachowawcze - z czernią, bielą oraz różnego rodzaju beżami. Wspaniałym pomysłem będzie również noszenie kilku małych torebek w różnych kolorach naraz.

Macie ochotę poeksperymentować? Przejrzyjcie przygotowane przez nas propozycje i koniecznie sprawcie sobie co najmniej jedną torebkę w intensywnym kolorze!

Kolorowe torebki według blogerek

Modne i oryginalne torebki w Domodi

Wybór projektantów: damski garnitur Jak nosić ubrania w stylu brytyjskim?

Polecamy w tej kategorii