Frędzle w stylizacji wieczorowej

Jeśli zastanawiacie się nad ciekawym elementem, który warto uwydatnić w stylizacji wieczorowej - postawcie na frędzle. W tym sezonie są naprawdę modne. Stało się tak głównie za sprawą najnowszych kolekcji na sezon jesienno-zimowy, w których projektanci często nawiązywali do lat 70. Doskonale wiedzą o tym nasze rodzime gwiazdy.

Frędzle w stylizacji wieczorowej

Źródło zdjęć: Akpa

Frędzle potrafią kompletnie odmienić charakter ubranej przez nas sukienki. Z jednej strony są drapieżne, ale potrafią również dodać klasy stylizacji. Tego typu przykładem jest chociażby długa, wręcz ciągnąca się po ziemi, granatowa sukienka z rozcięciem na środku, Ewy Farny. Niezwykle szykownie prezentuje się również stylizacja Omeeny Mensah, która wybrała nieco krótszą ale za to wykończoną golfem kreację w złocisty odcieniu. Paulina Sykut-Jezyna postawiła z kolei na nieco bardziej zadziorną wersję sukienki z frędzlami. Stało się tak głównie dlatego, że kreacja sięga jej do połowy uda i dodatkowo prezentuje niezwykle zgrabne nogi gwiazdy. Frędzle w wersji wieczorowej wcale nie muszą występować tylko na sukience. Udowodniła to chociażby Klaudia Halejcio, która do eleganckich, lekko poszerzanych spodni ubrała przepiękną bluzkę z frędzlami w podobnym odcieniu co dół stylizacji. Całość robi niesamowite wrażenie!

Co sądzicie o stylizacjach gwiazd? Zainspirujcie się lookiem jednej z celebrytek i koniecznie przejrzyjcie nasze propozycje ubrań z frędzlami, które znajdziecie w Domodi!

Frędzle w stylizacjach blogerek

Ubrania z frędzlami w Domodi

Blogerzy na Święta! Sylwestrowy look - kombinezon

Polecamy w tej kategorii