Fashion Thinking - Domodi patronem Łódź Young Fashion 2020

2020 rok obfitował w wiele ważnych wydarzeń, z których znakomita większość odbyła się online. Wirtualnie zorganizowano też nową edycję Łódź Young Fashion, która tym razem zamieni się w cykl wideospotkań z przedstawicielami świata mody Fashion Thinking. Kiedy i jak można dołączyć do imprezy, nad którą patronat objęło Domodi?

Fashion Thinking - Domodi patronem Łódź Young Fashion 2020

Fashion Thinking, czyli moda wobec zmieniającej się rzeczywistości

Pandemia koronawirusa z miesiąca na miesiąc zmienia nasze myślenie o społeczeństwie, ale też modzie czy sposobie dokonywania zakupów. Nie pozostała bez wpływu również na cykliczne wydarzenia, na które wielu z utęsknieniem czeka co roku. Tegoroczna edycja Łódź Young Fashion, wydarzenia współtworzonego przez miasto Łódź oraz Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, odbędzie się w sieci. Prestiżowe konkursy: Galę Dyplomową Instytutu Ubioru, Złotą Nitkę oraz Łódź Young Fashion Award zastąpi tym razem panel Fashion Thinking - cykl wideospotkań z przedstawicielami świata mody.

Dołącz do dyskusji o przyszłości branży fashion!

Interesujesz się modą? Ciekawi Cię, jak marki odzieżowe planują przyszłość w obliczu zmieniającej się z dnia na dzień sytuacji gospodarczej i niepewnej przyszłości? Koniecznie dołącz do wydarzenia Fashion Thinking. Wśród zaproszonych do panelu ekspertów znaleźli się między innymi projektant Rafał Michalak z duetu MMC, znana reżyserka pokazów Katarzyna Sokołowska oraz fotografująca dla największych tytułów modowych Agata Serge. Dodatkowo będzie też można posłuchać, co na temat mody mają do powiedzenia projektanci, którzy znajdują się na samym początku swojej kariery zawodowej: laureat Złotej Nitki 2018 Adrian Krupa oraz zeszłoroczny zwycięzca tego konkursu, Maciej Józwicki. Tegorocznej odsłonie Łódź Young Fashion będą towarzyszyć także wystawy i webinary poświęcone tematyce mody i budowania wizerunku. Wywiady będzie można oglądać na profilach społecznościowych Łódź Young Fashion od 1. do 10. grudnia.

Dodatkowo na Facebooku Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi można obejrzeć projekt fotograficzny autorstwa Moniki Szałek, wpisany w założenie BRA Day, czyli akcji, której celem jest uświadamianie Polkom, że każda kobieta, która staje w obliczu walki z rakiem piersi i mastektomii ma prawo do refundowanego zabiegu rekonstrukcji piersi. Nad wydarzeniem Fashion Thinking patronat objął serwis Domodi.

Jak ukryć brzuch i boczki? Odkryj stylizacyjne triki, które pomogą Ci zamaskować oponkę! Bezrękawnik męski - jak go nosić? Podpowiadamy, jak tworzyć stylizacje z modnym bezrękawnikiem!

Polecamy w tej kategorii