DODATKI WIELKANOCNE

Żonkile, tulipany, krokusy i hiacynty to znak, że wiosna w pełni! Królują zieleń, żółty i fiolet. Te kolory kojarzą nam się ze Świętami Wielkanocnymi. Jak wkomponować je do swojego świątecznego stroju? 

DODATKI WIELKANOCNE

W razie kapryśnej pogody przyda nam się optymistyczny żółty lub zielony parasol. Taki dodatek to idealna rzecz na rozchmurzenie deszczowego dnia. Te dwa kolory dobrze współgrają ze sobą we wszelkiego rodzaju chustach, apaszkach i czapkach. Miłośniczki biżuterii również nie powinny być zawiedzione! Ciekawym urozmaiceniem stroju są także kolorowe okulary. Fiolet, szczególnie w pastelowym liliowym odcieniu jest jednym z najmodniejszych kolorów tej wiosny.

Która z nas nie kocha butów i torebek? To nasze ulubione dodatki! Kuferki, shopperki, torebki na długim pasku, a także słoneczne kopertówki i listonoszki. Macie już swój typ? Nam szczególnie podobają się modele z kwiatowym wzorem! Wśród niezliczonych par butów muszą się znaleźć te kolorowe. Zielone szpilki, żółte tenisówki, a może fioletowe sandałki? Które buty wybierasz do stroju na wielkancocne śniadanie lub obiad? Koniecznie sprawdźcie nasze propozycje!

Dodatki w DOMODI

kolor żółty - jak go nosić? SUKIENKI WESELNE

Polecamy w tej kategorii