Zimowy trendalarm: eleganckie rękawiczki

Dłonie to wizytówka każdej kobiety. Dbamy o nie poprzez zbiegi kosmetyczne i codzienną pielęgnacje kremami. Co jeszcze, oprócz wspomnianych wczesniej zabiegów pielęgnacyjnych, możemy zrobić dla naszych dłoni? Nosić niezwykle szykowne rękawiczki.

Zimowy trendalarm: eleganckie rękawiczki

Skóra na dłoniach jest niezwykle delikatna, dlatego bardzo ważne jest abyśmy chroniły ją przed szkodiwymi czynnikami atmosferycznymi takimi jak zimno czy suche powietrze. Jest to szczególnie ważne teraz, gdy często mamy do czynienia ze zmianami temperatur. Rękawiczki to doskonałe rozwiązanie na ten problem. Szczególnie, że w tym sezonie projektanci bardzo wyraźnie lansowali je w swoich najnowszych kolekcjach. Największym hitem są długie rękawiczki (takie do łokcia albo nawet dłuższe) ubrane do sukienki albo futerka czy kurtki z rękawem typu 3/4. Modne są też którkie, z charakterstycznymi dziurami i zapięciem przy nadgarstku. Ten trend wylansowały głównie blogerki modowe. Najlepsze są oczywiście rękawiczki skórzane, gwarantują że delikatna skóra dłoni będzie oddychała, ale oczywiście znajdziecie również te tańsze, wykonane z syntetycznego odpowiednika.

Jeśli szukacie inspiacji, zobaczcie jak rękawiczki w swoje stylizacje wkomponowały blogerki modowe i przejrzyjcie nasze propozycje.

Szykowne rękawiczki w stylizacjach blogerek

Wybór projektantów: szlachetny szmaragd Ubierz się jak gwiazda - w stylu Margaret!

Polecamy w tej kategorii