Zaprojektuj własną skarpetkę i wygraj nagrodę!

MORE to polska marka kolorowych skarpetek. Z okazji swoich 5.urodzin ogłosiła konkurs na projekt mini kolekcji skarpetek. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 3 tysięcy złotych, ale także wielka satysfakcja, ponieważ najlepsze wzory skarpetek zostaną wyprodukowane i wejdą do sprzedaży.

Zaprojektuj własną skarpetkę i wygraj nagrodę!

Jeśli należysz do osób kreatywnych, a do tego marzysz o tym, by nosić skarpetki własnego pomysłu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Polska marka MORE produkująca kolorowe skarpetki obchodzi w tym roku swoje 5. urodziny. I postanowiła uczcić je w sposób wyjątkowy.

Dostajemy bardzo wiele próśb dotyczących stworzenia skarpetek według czyjegoś pomysłu - mówi Anna Redzicka z MORE. - Ludzie proszą nas, byśmy zrobili skarpetki z psami, rowerami, rzadkimi gatunkami roślin, a ostatnio także z książkami i… krowami. Wszystkie pomysły są świetne, niektóre z nich realizujemy, część czeka na swoją kolej. Stwierdziliśmy, że piąte urodziny to dobra okazja, by do projektowania skarpetek zaprosić osoby, które może nie zajmują się tym na co dzień, ale mają mnóstwo świetnych pomysłów

Hasło główne konkursu brzmi „Celebracja”. - Traktujemy je szeroko, bo pomimo że celebracja nawiązuje do piątych urodzin marki, naszym zdaniem celebrować można wiele: od codzienności, przez dobre jedzenie i piękne przedmioty, po chwile spędzone z bliskimi osobami - mówi Anna Redzicka i zaznacza, że projekty nadsyłane w ramach konkursu nie muszą być pracami profesjonalnymi. - Oczywiście do udziału w konkursie zapraszamy artystów oraz osoby profesjonalnie zajmujące się projektowaniem i grafiką i kształcące się w tych kierunkach, jednak przed nikim nie zamykamy drzwi. Konkurs ma charakter otwarty. Udział może wziąć każdy, kto jest osobą pełnoletnią i ma pomysł na ciekawą, kolorową skarpetkę.

 

W konkursie zostaną przyznane trzy nagrody:

I miejsce: 3 tys. zł + produkcja mini kolekcji skarpetek + zapas skarpetek MORE

II miejsce: 2 tys. zł + zapas skarpetek MORE

III miejsce: 1 tys. zł + zapas skarpetek MORE

 

Jak zgłosić swoją pracę do konkursu?

1. Wyślij swój projekt w formacie .pdf /.jpg w dobrej rozdzielczości – 3 do 5 wzorów skarpetek.

2. Załącz opis, max. 500 znaków – odpowiedz na pytanie o inspirację do stworzenia kolekcji.

3. Dodaj skan oświadczenia o przystąpieniu do konkursu (oświadczenie jest załącznikiem do regulaminu).

4. Wyślij zgłoszenie na: konkurs@morefashion.pl

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 maja. Ogłoszenie wyników nastąpi do 15 czerwca.

Regulamin i zasady konkursu dostępne są na stronie www.morefashion.pl/konkurs

 

Kolorowe skarpetki MORE:

www.morefashion.pl

https://www.facebook.com/MOREfashionPL

https://www.instagram.com/more_socks

Drapieżna i romantyczna - buty od Madamrock Ubierz się jak… Kylie Jenner!

Polecamy w tej kategorii