Wybór projektantów: złoto czy srebro?

Coraz bliżej Święta, a zaraz po nich szampańska zabawa sylwestrowa. Warto już teraz zastanowić się nad tym co takiego ubierzemy tej wyjątkowej nocy. Z pomocą przychodzą nam projektanci, który oprócz wielu trendów, które możemy wkomponować do naszych codziennych stylizacji, inspirują również błyszczącymi kreacjami idealnymi na imprezę.

Wybór projektantów: złoto czy srebro?

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Błysk, złoto i srebro już dawno nie było tak modne jak teraz. Od początku sezonu jesienno-zimowego syganlizowałyśmy Wam, że warto zainwestować w wyraziste i bogato zdobione ubrania. Teraz, gdy zbliża się Sylwester oraz podczas karnawału, przydadzą się najbardziej. W zależności od tego czy wolicie srebro czy złoto, postawcie na total look w połyskującej tkaninie. Najprostszym rozwiązaniem będzie oczywiście sukienka, ale możecie również spróbwać zestawu w postaci spódnicy i żakietu albo niezwykle modnego w tym sezonie damskiego garnituru. Grunt, żebyście błyszczały się jak gwiazdy i swoim lśnieniem przyciągały wzrok innych.

Zobaczcie połyskujące rzeczy, które wybrałyśmy dla Was z oferty sklepów internetowych dostępnych w Domodi. Zainspirujcie się stylizacjami blogerek i wybierzcie coś dla siebie!

Złoto i srebro w stylizacjach blogerek

Złote i srebrne ubrania w Domodi

Modne i tanie torebki typu worek Jak się ubrać na Święta?

Polecamy w tej kategorii