Wybór projektantów: printy na zimę

Jesienią i zimą, oprócz słońca, bardzo brakuje nam kolorów. Skoro tak trudno dojrzeć je w naturze, warto zaznaczyć ich obecność za pomoca stylizacji. Światowej sławy projektanci mody wiedzą, że zimowy look bez wzorzystych tkanin nie ma racji bytu. Zobaczcie które printy najbardziej upodobały najważniejsze domy mody.

Wybór projektantów: printy na zimę

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Geometryczne, abstrakcyjne i inspirowane naturą - takie przede wszystkim są najmodniejsze wzory na sezon zimowy. Zamiłowanie do symetrii zdecydowanie dało się zauważyć w kolekcji Jonathan Saunders. Jeśli lubicie eklektyczne połączenia, zainspirujcie się zestawieniem pasiastej spódnicy z golfem w kratkę od tego projektanta. Malarskie i abstrakcyjne wzory równie chętnie przedstawiał dom mody Diane von Furstenberg czy Antonio Marras. Wolicie nawiązania do natury albo nieco bardziej realistyczne printy? Zajrzyjcie do najnowszej kolekcji Giles, w której pojawiły się sukienki uszyte ze wpaniałych tkanin przedstawiających łańcuchy, liście i wiele innych. Givenchy, oprócz niezwykle oryginalnej biżuterii, zachwycił również wzornictwem (szczególnie sukienką w pawie pióra). Roślinność, ale w wydaniu złotym pojawiła się również w najnowszej kolekcji Emilio Pucci.

Który wzór podoba Wam się najbardziej? Zobaczcie jak ubrania z oryginalnym printem noszą blogerki modowe i przejrzyjcie nasze propozycje ubrań!

Zimowe wzory w stylizacjach blogerek

Oryginalne printy na ubraniach w Domodi

Idealny makijaż sylwestrowy Jak się ubrać na Sylwestra w domu?

Polecamy w tej kategorii