Wybór projektantów: oryginalne rajstopy

Oczywiście to ubrania mają największe znaczenie podczas pokazów kolekcji światowej sławy projektantów. I to właśnie na nie głównie zwracamy. Jednak same ubrania to nie wszystko. Przecież na pełną stylizację składają się również dodatki takie jak: obuwie, torebka czy rajstopy. Tym razem przyjrzymy się właśnie tym ostatnim.

Wybór projektantów: oryginalne rajstopy

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Najczęściej do naszych stylizacji dobieramy raczej stonowane i klasyczne rajstopy czyli cieliste bądź czarne. Spróbujmy jednak nieco poszerzyć nasze modowe horyzonty i za namową projektantów sięgnijmy do nieco bardziej odważnych wzorów. Zainspirujmy się rajstopami w intensywnym kolorze (podobnie z resztą jak cała stylizacja) z kolekcji Jeremiego Scotta. Jeśli wolimy nieco bardziej stonowane kolory zdecydujmy się na rozwiązanie proponowane przez dom mody Tommy Hilfiger. Brązowe, drobno tkane rajstopy idealnie wpiszą się w retro sportowy look. Typowo dziurawe natomiast pojawiły się między innymi u Nicole Miller, Proenza Schouler  czy Rebecca Minkoff. A w najnowszej kolekcji Junya Watanabe mogliśmy zobaczyć piękne rajstopy z nadrukiem - to naprawdę hit tego sezonu!

Znudziły Wam się standardowe rajstopy? Zainwestujcie w te ciekawsze i oryginalne jeśli chodzi o wzornictwo. Zobaczcie nasze propozycje!

Oryginalne rajstopy w stylizacji blogerki

Najmodniejsze rajstopy w Domodi

Jak nosić skórzaną spódnicę? Prezent mikołajkowy dla niej

Polecamy w tej kategorii