Wittchen - 25 lat na rynku

W ten weekend WITTCHEN obchodzi swoje 25. urodziny. Z tej okazji chcemy przybliżyć historię marki, która już od ponad ćwierć wieku jest obecna na polskim rynku.

Wittchen - 25 lat na rynku

WITTCHEN, to polska firma założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena, który do dziś prowadzi ją razem ze swoją żoną Moniką. Początkowo w ofercie znaleźć można było wyłącznie drobną galanterię skórzaną. Jako pierwsza powstała kolekcja Italy, która do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów. Z biegiem czasu pojawiły się kolejne kolekcje, takie jak Arizona czy Da Vinci. One również nadal znajdują się w stałej ofercie.

W kolejnych latach, marka zaczęła się coraz prężniej rozwijać i podbijać rynek kolejnymi innowacyjnymi projektami. Największy rozwój asortymentu przypada na lata 2003 – 2006, kiedy w sprzedaży pojawiły się kolekcje bagażu, jedwabne szale i apaszki, eleganckie parasole, skórzane obuwie oraz torebki, które dzisiaj stanowią dużą część całej oferty.

Jednym z nowszych osiągnięć WITTCHEN jest kolekcja Signature, która błyskawicznie podbiła serca kobiet. Jej cechą charakterystyczną jest, wytłoczony na każdym produkcie, logotyp marki: herb z inicjałami Jędrzeja Rafała Wittchena, broniące go lwy, korona oraz 'W' symbolizujące pierwszą literę nazwy firmy.

Kolejna nowość, to zimowe akcesoria takie jak ciepłe czapki, rękawiczki czy modne w tym sezonie poncza oraz kamizelki. Wszystkie dodatki wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie tylko chronią przed zimnem, ale też wyglądają bardzo elegancko.

Z okazji 25.urodzin WITTCHEN, do sprzedaży trafiła także specjalna kolekcja galanterii skórzanej, której elementem charakterystycznym jest pieczęć rocznicowa, z logo WITTCHEN wytłoczonym w skórze. W kolekcji Franco dostępne są portfele, etui oraz funkcjonalne i nowoczesne torby.

Chcąc świętować razem ze swoimi odbiorcami, marka WITTCHEN przygotowała ciekawą, jubileuszową ofertę, wśród której można znaleźć wiele atrakcyjnych rabatów.

Produkty Wittchen w Domodi

Jak nosić golf Geek chic według projektantów

Polecamy w tej kategorii