Ultrakobiece czarne szpilki

Nie da się ukryć, że szpilki to jeden z tych elementów, który powinien znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Czarne, bez żadnych rzucających się w oczy ozdób i koniecznie na obcasie. To pozycja klasyczna, zdecydowany must have nie tylko fashionistek, ale po prostu każdej kobiety, która chce dobrze wyglądać.

Ultrakobiece czarne szpilki

Odnalezienie szpilek w ofertach sklepowych nie wydaje się być trudne. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii podczas wyboru tego typu obuwia. Większość z nas nie nosi szpilek na co dzień, ale na pewno lepiej postawić na te wykonane z naturalnej skóry i po prostu wygodne. Dzięki temu będziemy mogły poruszać się na tyle naturalnie i swobodnie by z kobiecą gracją prezentować swoje wdzięki. Szpilki to buty, które optycznie wydłużają, a co za tym idzie wyszczuplają, całą sylwetkę. W jakich sytuacjach możemy dobrać tego typu obuwie do naszej stylizacji? Praktycznie w każdej!

Na randkę.

Wystarczy, że czarne szpilki ubierzemy do romantycznej sukienki w jednym z najmodniejszych kolorów tej jesieni czyli czerwonym albo chabrowym.

Do pracy.

Dodajmy szpilki do stylizacji składającej się z bluzki koszulowej, marynarki i ołówkowej spódnicy. Dzięki temu stworzymy klasyczny, biurowy look.

Na imprezę.

Szpilki same w sobie są bardzo kobiecym i seksownym elementem. Jeśli dodamy do tego jeszcze opinającą sukienkę (najlepiej bez dużego dekoltu) powstanie stylizacja idealna na wieczorne wyjście do klubu.

Na spotkanie z przyjaciółmi.

Czarne szpilki pasują również do dżinsów i zwykłego t-shirtu. Jeśli chcemy dodać naszej mniej formalnej stylizacji "pazura" tego rodzaju buty nadadzą się do tego idealnie!

Szpilki według naszych blogerek

Czarne szpilki w domodi

Modne paznokcie na jesień 2015 Ubierz się na cebulkę!

Polecamy w tej kategorii