Ubrania, które wyszczuplą twoje nogi!

Niedoskonałości ciała często spędzają sen z powiek wielu kobietom. Zupełnie niepotrzebnie - nie ma ideałów, więc przejmowanie się drobnymi mankamentami urody jest tylko dodawaniem sobie zmartwień. Na wszystkie problemy zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie. Na dzisiaj przygotowaliśmy propozycje dla tych, które nie są do końca zadowolone ze swoich nóg. 

Ubrania, które wyszczuplą twoje nogi!

Sprawdźcie triki, dzięki którym dolna partia waszego ciała będzie wyglądała dużo lepiej!

Zrezygnuj ze spodni, które kończą się nad kostką

Jeśli uważasz, że twoje nogi nie są tak długie jak chcesz, raczej nie kupuj spodni, które kończą się nad kostką - zrezygnuj z rybaczek i fasonów ¾. Lepiej wybierz dzwony lub spodnie lekko rozszerzane na dole. Będą prezentować się dużo lepiej.

Buty w kolorze spodni

To świetna alternatywa, by wysmuklić nogi i sprawić, że wydają się dłuższe. Jeśli uważasz, że twoje są za krótkie, wykorzystaj ten trik, a efekty cię zachwycą.  

Wybieraj rozkloszowane spódnice i sukienki

Fasony tego typu sprawią, że twoje łydki optycznie się wyszczuplą. Ponadto są bardzo kobiece, więc to kolejny plus takiego stroju. Czy może być lepiej?

Chodź w szpilkach

Zasada stara jak świat, ale sprawdza się zawsze. Buty na obcasie wydłużają i wyszczuplają optycznie nogi. Jeśli zależy ci na osiągnięciu takiego efektu, koniecznie zakładaj takie buty.  

Ciemne fasony

Ciemne barwy wyszczuplają, więc dzięki nim twoje nogi na pewno będą wyglądały na smuklejsze. Jeśli szukasz spodni, które mają wymodelować figurę, zrezygnuj z rzucających się w oczy printów. Lepiej wybierz gładkie modele, które będą wyglądać o niebo lepiej!

Wybieraj luźniejsze, opływające rzeczy

To rada szczególnie dla tych, które borykają się ze zbyt masywnymi nogami. Opływające materiały nie podkreślają mankamentów figury, których raczej nie chciałabyś eksponować.  Zrezygnuj z bardzo ciasnych i przylegających fasonów, bo zamiast dodawać ci uroku, sprawią, że będziesz czuła się niekomfortowo.

Zobacz więcej propozycji

Oryginalna kartka urodzinowa DIY Espadryle - tak czy nie?

Polecamy w tej kategorii