Ubrania i dodatki ze sztucznego futra

Światowy Dzień Bez Futra (obchodzony jak co roku 25. listopada) to idealna okazja na to, żeby zwrócić się w stronę ubrań oraz dodatków wykonanych z syntetycznych odpowiedników tego materiału. Kurtki, płaszcze czy szaliki z ekologicznych zamienników są nie tylko mniej kontrowersyjne, ale również dużo tańsze i łatwiejsze w pielęgnacji!

Ubrania i dodatki ze sztucznego futra

Noszenie ubrań czy dodatków z futra naturalnego od dawna dzieli świat mody. Szczególnie da się to zauważyć 25. listopada kiedy to ustanowiony został Światowy Dzień Bez Futra. My jednak skupimy się na tym jak wspaniałą, i wcale nie gorszą alternatywą, są kurtki, opaski czy szaliki wykonane z futra sztucznego. Projektanci niejednokrotnie pokazywali w swoich kolekcjach, że futrzane wstawki będą bardzo na topie w tym sezonie. Szczególnie przy kapturze, kołnierzu płaszcza lub jako samodzielna etola. Modne są też futerkowe wstawki na butach, czy puszyste breloczyki przyczepiane do małych bądź dużych torebek. Sztuczne futro może się również pojawiać na czapkach czy w postaci opasek.

Co sądzicie o ubraniach i dodatkach wykonanych ze sztucznego futra? Spróbujecie włączyć je do swoich codziennych stylizacji? Zobaczcie futrzane produkty dostępne w sklepach internetowych za pośrednictwem Domodi!

Sztuczne futro w stylizacjach blogerek

Ubrania i dodatki ze sztucznego futra w Domodi

Wybór projektantów: kolor baby blue Paryski szyk w stylu blogerki

Polecamy w tej kategorii