Ubierz swojego malucha w książęcym stylu!

Książę George obchodził w tym miesiącu swoje piąte urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się stylizacjom małego księcia. Te bazują na krótkich spodenkach, koszulach oraz swetrach. Uroczy książę Jerzy pomimo klasycznych zestawów zachwyca swoim stylem. Jest ubrany elegancko, ale z minimalizmem. Szanujące tradycję podejście do dziecięcej mody, może stać się inspiracją dla mamy, każdego małego chłopca.

Ubierz swojego malucha w książęcym stylu!

Dobierając stylizacje dla dzieci kierujemy się tym, aby były one przede wszystkim wygodne. Właśnie takie ubranka nosi książę George. Obowiązkowym elementem są krótkie spodenki, które zestawione są z koszulą. W chłodniejsze dni dochodzi do tego sweter z którego wystaje kołnierzyk koszuli. I gotowe! To świetny zestaw na co dzień jaki i bardziej oficjalne wyjścia.  

Podstawowy element – krótkie spodenki

Mały książę zgodnie z tradycją do ósmego roku życia w trakcie oficjalnych wyjść nie może nosić długich spodni. Nawet w deszczowe czy mroźne dni. Jest to związane z tradycją arystokracji brytyjskiej. Spodenki w kolorze granatowym oraz czerwonym to must have w letniej garderobie każdego małego chłopca. Paleta kolorystyczna George'a to również szary, czarny oraz jasny brąz.

 

Zobacz więcej szortów dla Twojej pociechy!

Koszula – niezależnie od okazji

Każdej stylizacji księcia Georga elegancji dodaje koszula z kołnierzykiem. Ta jest najczęściej w podstawowym białym kolorze. Równie często możemy zobaczyć go w koszulach w drobną kratkę. Najlepiej wybrać kratkę czerwoną, granatową lub mix tych dwóch kolorów.

 

Zobacz więcej!

Na chłodniejsze dni – sweter

Mały George ma dużą kolekcję swetrów. Podobnie, jak w przypadku spodenek, wśród nich dominują tutaj odcienie czerwieni i granatu. W chłodne dni możemy zobaczyć księcia również w szarych swetrach z wzorami czy kremowo – granatowe paski.  

 

Kliknij po więcej!

Zobacz więcej naszych propozycji!

Czarna sukienka na wesele? Mamy na nią sposób! Jaki kolor sukienki na wesele? Podpowiadamy!

Polecamy w tej kategorii