Ubierz się jak Rihanna!

Pamiętacie hit „Fashion Killa” w klipie, do którego wystąpiła Rihanna? W tym określeniu nie ma krzty przesady – w ciągu ostatnich lat piosenkarka z Barbadosu zajęła pozycję najbardziej stylowej z gwiazd na świecie. Wszystko, co założy, momentalnie staje się hitem, a jej eksperymenty inspirują do zabawy modą. Co sprawia, że gwiazda zawsze prezentuje się bezbłędnie a przy tym nonszalancko i bezpretensjonalnie?

Ubierz się jak Rihanna!

Jaki jest styl Rihanny?

Wizerunek gwiazdy zmieniał się wiele razy w trakcie jej kariery, co często szło w parze z premierami nowych krążków. Robyn ewidentnie lubi eksperymentować: dziesiątki razy zmieniała fryzurę i kolor włosów, widzieliśmy ją już zarówno w ognistej czerwieni, klasycznej czerni, krótkich fryzurkach w stylu pixie i długich dreadach. Od pewnego czasu Rihanna pozostaje jednak wierna najbardziej naturalnej wersji, czyli długim, rozpuszczonym i lekko falowanym pasmom w ciemnobrązowym kolorze.

Ulubione fasony piosenkarki

Rihanna wie, jakie fasony sprzyjają jej sylwetce, nie poddaje się jednak bezwzględnie utartym schematom. W swoich stylizacjach najczęściej wybiera kroje oversize, w których zawsze podkreśla ramiona (odsłaniając je lub przeciwnie – wybierając np. marynarki z przeskalowanymi ramionami) lub talię. Piosenkarka często pokazuje także zgrabne nogi, wybierając bardziej zabudowaną górę.

Militaria i kolory ziemi

Przeglądając zdjęcia stylizacji Rihanny łatwo zauważyć, że piosenkarka bardzo lubi stonowane kolory, zwłaszcza beż, brąz i khaki. Da się to zauważyć także w kolekcjach jej projektu. Takie kolory świetnie pasują do karnacji i typu urody barbadoski, pięknie eksponując jej nieskazitelną cerę.

Jakie dodatki nosi Rihanna?

W ostatnim czasie najbardziej charakterystyczne dla piosenkarki akcesoria to modne okulary. Riri zakłada je na co dzień, a nawet na czerwony dywan. W końcu kto jak nie ona? W przypadku tej gwiazdy wszystkie modowe eksperymenty są akceptowalne i zawsze uchodzą jej na sucho!

Sportowy duch w stylizacjach Rihanny

Streetwearowego ducha można zauważyć także w kolekcjach zaprojektowanych przez Rihannę – zarówno w kolaboracji z Puma, jak w autorskiej marce piosenkarki: FENTY.  Oversizowe bluzy, kapelusze bucket hat, bojówki – wszystkie te elementy Rihanna bezbłędnie nosi nawet w bardziej szykownych stylizacjach, łącząc z dużymi kolczykami w kształcie kół i makijażem w stylu glamour.

Mono kolor: jednokolorowe stroje piosenkarki

Artystka z Barbadosu często wybiera stylizacje utrzymane w jednej palecie barw, a nawet w jednym kolorze, najczęściej bieli lub beżu. Polecamy ten trik: dzięki połączeniu elementów garderoby w tym samym kolorze stylizacja zawsze wygląda na bardziej przemyślaną i ekskluzywną!

Born2be. Letnie nowości z ulubionego sklepu sióstr ADiHD – 3 produkty w cenie 2! Zrób sobie prezent z okazji pierwszego dnia lata!

Polecamy w tej kategorii