Ubierz się jak gwiazda - w stylu Margaret!

Margaret znana jest nie tylko ze swoich dokonań w świecie showbiznesu, wiele osób cenią ją również a to jak się ubiera. Gwiazda ma bardzo specyficzny, odważny i często eklektyczny styl. Lubi łączyć ze sobą pozornie niepasujące elementy i dużo uwagi poświęca fryzurze.

Ubierz się jak gwiazda - w stylu Margaret!

Piosenkarka odnajduje się świeteni zarówno w stylizacjach na co dzień jak i tych wieczorowych. Podąża za najnowszymi tendami, ale zawsze dodaje od siebie jakiś oryginalny akcent, który sprawia że jej look nabiera nietuzinkowego charakteru. Co najbardziej lubi nosić Margaret? Oto elementy, które dosyć często pojawiają się w jej stylizacjach.

ORYGINALNA SPÓDNICA

Piosenkarka lubi pokazywać swoje zgrabne nogi, więc zazwyczaj stawia na oryginalne spódnice mini. Lubi te z bardzo modnymi w tym sezonie frędzlami albo wykonane z metalicznego materiału. Interesujące są również połączenia, które stosuje celebrytka. Ciekawą spódnicę ubiera nie tylko z elegancką marynarką ale również do sportowej bluzy.

FUTRO NA PIERWSZYM PLANIE

Margaret jest na bieżąco z najnowszymi trendami. Doskonale wie o tym, że za sprawą mody na lata 70. futro czy dzwony to absolutny must have tego sezonu. Bardzo zgrabnie i z wyczuciem potrafi te elementy wkomponować  w swój codzienny look. Zdecydowanie woli futro w wydaniu kurtki, dzięki temu całość jej stylizacji jest dobrze widoczna.

Koniecznie obejrzyjcie najnowszy filmik z cyklu Domodi.tv w którym nasza stylistka opowiada o stylu piosenkarki. Przejrzyjcie również nasze propozycje ubrań i stwórzcie własny look w stylu Margaret!

Ubrania w stylu Margaret w Domodi

Zimowy trendalarm: eleganckie rękawiczki Biała koszula na wigilię (i nie tylko)

Polecamy w tej kategorii