Te fryzury lepiej wyglądają na nieumytych włosach!

Znacie te momenty, kiedy musicie wyglądać dobrze, a nie macie zbyt wiele czasu, by się wyszykować do wyjścia? Jeśli mycie głowy na pewno nie wchodzi w grę, a ty musisz coś zrobić ze swoją czupryną, to koniecznie sprawdź te proste fryzury, które nawet lepiej będą wyglądać na nieświeżych włosach.  

Te fryzury lepiej wyglądają na nieumytych włosach!

Słynny bad hair day zdarza się każdemu. My to rozumiemy, dlatego przybywamy z pomocą! 

Podwójny warkocz

Blond włosy z dwoma warkoczami

Nawet jeśli twoje włosy są przetłuszczone u nasady, to nic nie szkodzi, bo i tak nie będzie tego widać. Zrobienie tej prostej fryzury zajmie ci kilka minut. Wystarczy zrobić przedziałek na środku i upleść dwa warkocze po obu stronach głowy, zaczynając już od kosmyków przy twarzy. Zwiąż warkocze cienką gumką i podepnij tak, by powstał koszyczek. Włosy, które zostały, możesz nakręcić lokówką, by efekt był jeszcze lepszy. Całość spryskaj lakierem i gotowe! Fryzura zrobiona!

Kok w nieładzie

brązowy koczek

To najprostsza fryzura, która zawsze wychodzi. Nie musisz się przejmować, tym, że jakieś niesforne kosmyki wymkną się spod kontroli – im większy nieład na głowie tym lepiej. A jak to zrobić? Na początek możesz  trochę natapirować swoją czuprynę. Teraz zbierz wszystkie włosy na czubku głowy w kucyk, następnie zakręć je wokół gumki, uformuj kok i podepnij wsuwkami. By efekt był jeszcze lepszy załóż ozdobną opaskę lub wepnij jakąś ciekawą spinkę.  

Dobierany warkocz

dziewczyna w warkoczu

Warkocz to fryzura, której zrobienie na nieumytych włosach jest dużo łatwiejsze - szybciej ujarzmisz uciekające kosmyki. Upleć dobierany warkocz zaczynając od samej twarzy. Zbieraj włosy tak, by nic nie zostało po drugiej stronie, tylko znalazło się w twoim warkoczu. Końcówkę zwiąż gumką. Teraz wybór zależy od ciebie.  Jeśli nie chcesz, by fryzura była zbyt płaska możesz porozciągać włosy w warkoczu i trochę rozluźnić go u nasady. Dodaj jakieś błyszczące spinki, by całość nie była nudna.

Dobierany z kucykiem

dobierany warkocz zakończony kucykiem

Bardzo prosta i efektowna fryzura. Zrób dobierańca ze wszystkich włosów i zakończ w momencie, w których chcesz, by zaczynał się kucyk. Zbierz pozostałe włosy i zwiąż gumką. Raz, dwa i gotowe! Prawda, że proste? 

To ci pomoże stworzyć fryzurę idealną!

Kubek i trampki do malowania kredą - DIY Te spodenki cię wyszczuplą!

Polecamy w tej kategorii