Te buty Rozenek kupicie u nas za niecałe 125 zł!

Małgorzata Rozenek kolejny raz udowadnia, że by wyglądać modnie i stylowo wcale nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, czasami wystarczy odpowiednio połączyć ze sobą poszczególne części stylizacji. Tym razem gwiazda zaskoczyła nas butami, które kosztują tylko 124 zł. Zobaczcie, jak świetnie wygląda

Te buty Rozenek kupicie u nas za niecałe 125 zł!

Lubimy takie stylizacje - są świetną inspiracją do tworzenia własnych zestawów. Obalają też mit, że telewizyjne gwiazdy chodzą tylko w ubraniach wartych ogromne sumy, których wiele z nas na pewno nie wydałoby na ubrania czy dodatki. Wy też możecie wyglądać podobnie i kupując rzeczy, które nie zrujnują waszego budżetu.

małgorzata rozenek w srebrnych butach

Wygodna stylizacja na każdy dzień

Na nagranie kolejnego odcinka swojego programu Małgorzata wybrała prosty, ale naprawdę efektowny outfit. Jeansową, rozkloszowaną sukienkę połączyła ze srebrnymi, wiązanymi botkami.  Całość prezentuje się naprawdę interesująco, szczególnie, jest to też świetna inspiracja do stworzenia własnej, codziennej stylizacji, która nie tylko będzie wygodna, ale również bardzo efektowna. Płaskie buty pozwolą nam przetrwać na nogach nawet cały dzień bez bólu i zmęczonych stóp. A wiecie, co jest najlepsze? Możecie dostać u nas identyczny model w bardzo atrakcyjej cenie. Sprawdźcie koniecznie, czy wasz rozmiar jest jeszcze dostępny! Kosztują tylko 124 zł!

Fot.: instagram/m_rozenek

Lubicie jej styl?

małgorzata rozenek ubrana na czarno stojąca na różowym te

Stylizacje Małgorzaty Rozenek są szeroko komentowane i budzą wiele emocji. Nam się bardzo podobają, bo pięknie eksponują jej atuty i podkreślają zgrabną figurę. Prezenterka świetnie łączy ze sobą wygodne ubrania z kobiecymi akcesoriami przez co osiąga bardzo ciekawy, niewymuszony efekt. Gosia też jest fanką krótkich spódnic, na które przy swoich zgrabnych nogach może sobie pozwolić. Udowadnia, że nawet dojrzałe kobiety mogą zakładać ubrania tego typu i obala mit, że niektóre rzeczy są zarezerwowane dla młodszych osób. Strojom w stylu Gosi mówimy głośne TAK!

Zobaczcie więcej rzeczy w stylu Rozenek

Fryzjerskie sztuczki na MEGAobjętość Jak optycznie powiększyć usta?

Polecamy w tej kategorii