Stylizacja na wieczorne wyjście

Agnieszka Wesołowska dopiero od niedawna wkroczyła na celebryckie salony. Żona polskiego aktora już kilkukrotnie udowodniła, że świetnie odnajduje się w świecie nowych, modowych trendów. Tym razem zaintrygowała nas jej stylizacja z pokazu kolekcji Mariusza Przybylskiego. Widać wyraźnie, że Agnieszka wie co jest w tym sezonie najmodniejsze!

Stylizacja na wieczorne wyjście

Źródło zdjęć: ONS

Tym razem żona Kuby Wesołowskiego zdecydowała się na połączenie w swojej stylizacji kilku bardzo ważnych trendów sezonu jesienno-zimowego. Bazę jej looku stanowiła czarna, połyskliwa sukienka sięgająca do połowy uda. Jeśli śledzicie bieżące trendy, na pewno wiecie, że błysk jest bardzo hot w tym sezonie. Do sukienki Agnieszka ubrała bardzo wysokie kozaki, kończące się kilka centymetrów ponad kolanem. Czarne, zamszowe i na obcasie. To absolutny hit blogerek i celebrytek na jesień! Bardzo dobrą decyzją było też dobranie futrzanej kamizelki do stylizacji. Dzięki temu Agnieszka zrównoważyła imprezowy charakter swojego looku i sprawiła, że nabrał on ciekawego charakteru. Połączenie faktur materiałów to doskonały pomysł jeśli chcemy wyglądać modnie. Nie bez znaczenia był również makijaż oraz fryzura aktorki. Gładko zaczesane do tyłu włosy oraz intensywnie różowa szminka dopełniły stylizację i sprawiły, że celebrytka wyglądała naprawdę pięknie!

Lubicie takie oryginalne połączenia jesiennych trendów? Zobaczcie co dla Was wybrałyśmy z oferty sklepów internetowych dostępnych w Domodi!

Blogerki ubrane w stylu gwiazdy

Eleganckie sukienki i futrzane kamizelki w Domodi

Jesienny hit - kolorowe swetry! Jak zawiązać krawat? Rady dla początkujących!

Polecamy w tej kategorii