Sposób na piękne brwi - tutorial

Piękne brwi to niezwykle ważny element naszego wyglądu. Dbanie o brwi jest jednym z koniecznych kroków codziennego makijażu. Jak sprawić, by były widoczne, ale nie przerysowane? Podpowiada NALA z  Pro Academy School of Makeup.

DIY – makijaż brwi

Zastanawiasz się, dlaczego niektóre osoby wyglądają na wiecznie zdenerwowane nawet jeśli ich nastrój na to nie wskazuje? To wina źle wyregulowanych brwi! O systematycznej regulacji brwi pamięta dziś prawie każda kobieta. Coraz częściej udajemy się w tym celu do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. I słusznie, bo działaniem na własną rękę możemy sobie zaszkodzić. Jednak nawet brwi o perfekcyjnym kształcie wymagają lekkiego podkreślenia w codziennym makijażu. Jeśli do tej pory zapominałaś o tym kroku podczas malowania się, to koniecznie nadrób zaległości. Efekt naprawdę pozytywnie Cię zaskoczy!

malowanie brwi pędzelkiem

Krok 1: Przy pomocy cienkiego, płaskiego pędzelka o skośnie ściętej końcówce (typowy do malowania brwi) i ciemnego cienia dobranego do typu karnacji wyrysuj kontur brwi. Zacznij od wewnętrznej strony twarzy i płynnym ruchem przechodź w kierunku skroni. 

stylizacja brwi pędzelkiem

Krok 2: Tę samą czynność powtórz przy górnym konturze. 

malowanie brwi pędzelkiem

Krok 3: Cieniem zaznacz wyraźnie końcówkę brwi przy skroni. 

malowanie brwi pędzelkiem

Krok 4: Wypełnij kontury tym samym kosmetykiem. 

używanie korektora do brwi

Krok 5: Aby dodatkowo podkreślić górną część oprawy oka, użyj korektora, którym obrysujesz wyrysowaną wcześniej brew od strony powieki i od strony czoła. 

rozcieranie korektora pędzelkiem do brwi

Krok 6: Delikatnie rozetrzyj pędzelkiem nałożony wcześniej korektor. 

I gotowe! Taki makijaż brwi nie zajmuje zbyt wiele czasu, a jest fantastycznym zwieńczeniem całego make-upu. Dzięki temu oczy stają się bardziej widoczne, a o to przecież chodzi! 

neon Pro Academy School of Makeup and makeup shop

To już wszystkie elementy zjawiskowego make-upu, który dziś dla Was przygotowaliśmy. Makijaż wykonała dla Was NALA - współzałożycielka oraz jedna z głównych wizażystek Pro Academy School of Makeup. Spróbujecie?

Kosmetyki do brwi - musisz je mieć!

Śliczny case ombre na telefon Makijażowe lifehacki

Polecamy w tej kategorii