Sport

Bieganie, fitness, aerobik, zumba, tańce - jesteśmy co raz bardziej aktywne! Warto zadbać o komfort ćwiczeń i dobrać do nich odpowiednie ubrania i buty. Mamy dla Was przegląd strojów sportowych w okazyjnych cenach!

Sport

Modna na siłowni

Wychodząc na zajęcia na siłownię albo do klubów fitness musimy pamiętać o tym, aby wziąć ze sobą coś wierzchniego - bluzę lub sportowy płaszcz. Warto zastanowić się, w czym będzie nam najwygodniej, a jeśli mam swojego osobistego trenera, można zapytać go o poradę w tej kwestii. 

Must have:

- porządne buty

- krótki top

- spodenki lub legginsy

Zobacz więcej

Strój i buty do biegania

Wielu ludzi w mniejszych i większych miastach decyduje się na bieganie, bo jest to całkowicie darmowy i dostępny dla każdego sport. Jedyne koszty, które naprawdę trzeba ponieść, to buty sportowe. Przy tej aktywności odgrywają one najważniejszą rolę! Przy wyborze pamiętajmy o:

- podlożu na jakim biegamy,

- parametrach swojego ciała - wadze, sylwetce, ułożeniu stopy,

- o tym, w jakim stopniu buty stabilizują stopę.

 

Zobacz więcej

Fitness w domu

Nawet ćwicząc w domu warto zadbać o odpowiedni strój i obuwie. Ma to znaczenie nie tylko ze względu na zdrowie i komfort uprawiania sportu, ale też własne samopoczucie. Tego typu strój możemy też wykorzystywać na co dzień, wychodząc na zakupy, porządkując ogród, czy grillując z przyjaciółmi. 

Ubrania i buty sportowe przydadzą się również podczas wakacji!

Zobacz więcej

Strój i buty sportowe

Espadryle Włosy proste czy kręcone?

Polecamy w tej kategorii