Słodki róż

Róż to kolor kojarzący się z dziewczęcością oraz delikatnością. Aby dodać stylizacji świeżości, warto postawić na różowe akcenty. Dobierając odpowiedni odcień do naszego typu kolorystycznego, możemy stworzyć ciekawą, wiosenną stylizację. Pastelowy, pudrowy, przygaszony, jest zarezerwowany dla blondynek o chłodnym typie urody. 

Słodki róż

Róż to kolor kojarzący się z dziewczęcością oraz delikatnością. Aby dodać stylizacji świeżości, warto postawić na różowe akcenty. Dobierając odpowiedni odcień do naszego typu kolorystycznego, możemy stworzyć ciekawą, wiosenną stylizację. Pastelowy, pudrowy, przygaszony, jest zarezerwowany dla blondynek o chłodnym typie urody. Doskonale wygląda w zestawieniu z jasną szarością lub grafitem, bielą oraz cielistościami. Ten bardziej intensywny, nasycony, nadal w chłodnej tonacji będzie idealny dla brunetki. Zestawiony z innymi, kontrastującymi barwami, doda dużą dawkę energii naszej stylizacji. Kobiety, którym pasują ciepłe odcienie kolorów, mogą sobie pozwolić na koralowy odcień różu. Rudowłose piękności, powinny uważać z mocnym wydaniem fuksji lub wybrać tylko dodatki zestawione z pomidorową czerwienią lub szmaragdową zielenią. 

W nadchodzącym wiosennym sezonie możemy śmiało eksperymentować z różnymi odcieniami różu. Moschino stworzył kolekcję inspirowaną Barbie, ocierając się tym o granicę kiczu. Modelki wystylizowane jak lalki, radośnie prezentowały słodkie projekty, które stworzył Jeremy Scott. Nina Rici w doskonały sposób bawi się pastelowymi barwami. Zestawia róż z beżem w oraz bielą, tworząc przy tym bardzo lekki, wiosenny zestaw. Giambattista Valli promuje różowe, geometryczne formy. Versace łączy słodki róż z bielą i czernią oraz promuje pink total look. Ciekawym rozwiązaniem jest również ażurowa, pudrowa skóra z której wykonane są dodatki oraz bluzki i spódniczki. Oscar de la Renta stworzył zestawienia z cytrynowymi oraz waniliowymi odcieniami, tworząc przy tym apetyczną stylizację.

Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz wybrała dla Was najciekawsze, różowe propozycje, dostępne w Domodi.pl

Crop Tops Mini sukienki

Polecamy w tej kategorii