Skarepetki i podkolanówki - jak je nosić?

Podkolanówki czy wysoko podciągnięte skarpetki to doskonał pomysł na ożywienie swojej stylizacji. Już w sezonie wiosenno-letnim blogerki lansowały trend na tego rodzaju akcent w swoim looku. Zastanawiacie się jak nosić skarpetki czy podkolanówki żeby nie wyglądało to kiczowato? Mamy dla was kilka rad.

Skarepetki i podkolanówki - jak je nosić?

Nie bójmy się wystających poza cholewkę buta skarpetek. Oczywiście musimy zdbać o to aby były one ładne, a najlepiej wręcz ozdobne. Spokojnie możemy je założyć na rajstopy, nawet jeśli są w kontrastującym kolorze. Idealnie nadają się w tym wypadku skarpetki z koronkowym wykończeniem. Taka taktyka przyda się przede wszystkim w wypadku stylizacji dziewczęcych, a nawet eleganckich. Jeśli preferujemy look bardziej "na luzie" zdecydujmy się na grube, melanżowe skarpety wykonane z wełny. Możemy ubrać je do butów typu worker albo innych sznurowanych. Wystające, pomarszczone skarpety sprawią, że nasza stylizacja nabierze ciekawego i nonszalanckiego charakteru. Takie rozwiązanie pasuje nie tylko do jeansowych rurek. Równie dobrze możemy je zastosować do spódnicy maxi. Podkolanówki i zakolanówki polecamy nosić do niezwykle modnych w tym sezonie bardzo wysokich kozaków.

Zainspirujcie się lookiem naszych blogerek i koniecznie przejrzyjcie nasze propozycje skarpetek, podkolanówek i zakolanówek!

Skarpetki i podkolanówki stylizacjach blogerek

Modne skarpetki i podkolanówki w Domodi

Trend z wybiegu: różany ogród! Prezenty mikołajkowe dla niego

Polecamy w tej kategorii