Safari

Stonowane ubrania w kolorach ziemi to dobre rozwiązanie na dni pełne słońca. Jeśli dodatkowo są wykonane z naturalnych, oddychających materiałów - latem nic więcej nam nie trzeba!

Safari

źrodło zdjęć: EAST NEWS / Zeppelin

Ten styl idealnie nadaje się do noszenia do pracy. Marynarki, długie kamizelki, ołówkowe i proste spódnice,a wszystko w stonowanych kolorach - dress code pozostanie nienaruszony. Dodatkowo pasują do niego wszelkiego rodzaju gładkie koszule i proste topy. Duża torba z brązowej lub beżowej skóry będzie świetnym uzupełnieniem takiego looku. Nie zapominajcie też o okularach!

W wersji eleganckiej do szerokich brązowych spodni możemy założyć prosty czarny lub granatowy top i szpilki. Drobiazgi potrzebne na randce czy spotkaniu z przyjaciółmi z pewnością zmieszczą się do kopertówki lub małej torebki z długim paskiem. 

Na co dzień możemy wykorzystać pewne elementy safari i dowolnie je zestawiać. Oversizowa kurtka  w kolorze zieleni lub beżu albo moro w połączeniu z luźnymi spodniami, t-shirtem i szpilkami albo sandałkami na słupku będzie stanowić nietypowe i oryginalne zestawienie. 

Ubrania i dodatki w stylu safari

Stylizacje na kapryśne lato Wyprzedaż: Sukienki i kombinezony

Polecamy w tej kategorii