Romantyczna koronka

Koronka może mieć dwa oblicze - zmysłowe i kobiece oraz romantyczne i dziewczęce. Nadchodzącej wiosny będziemy nosić przede wszystkim delikatne wydanie koronkowych sukienek, ale nie zabraknie również jej bardziej kokieteryjnego charakteru. Sprawdźmy przegląd wiosennych pokazów mody oraz propozycje światowych projektantów. 

Romantyczna koronka

Koronka może mieć dwa oblicze - zmysłowe i kobiece oraz romantyczne i dziewczęce. Nadchodzącej wiosny będziemy nosić przede wszystkim delikatne wydanie koronkowych sukienek, ale nie zabraknie również jej bardziej kokieteryjnego charakteru. 

Sprawdźmy przegląd wiosennych pokazów mody oraz propozycje światowych projektantów. Alberta Ferretti zaproponowała piękne cieliste koronki oraz tiul z naszytymi białymi kwiatami, które idealnie sprawdzą się na podczas zbliżających się wakacji. Blumarine to transparentne tkaniny z delikatnym połyskiem. Projekty Roberto Cavalli kojarzą nam się z letnią randką nad brzegiem morza w Saint Tropez. Kolekcja Chloe to inspiracje folklorystycznymi haftami. Dolce & Gabbana oraz Elie Saab stawiają na zmysłową czerń w wydaniu wieczorowym.  Młodzieżowe wydanie delikatnych koronek możemy zobaczyć na pokazie Blugirl. Tutaj projektantka delikatną tkaninę łączy ze skórzanymi dodatkami w stylu boho. Kolejną inspiracją tego pokazu, jest styl grungowy. Podobną tendencję odnajdujemy również na pokazie Givenchy, gdzie obserwujemy zadziorne, rockowe stylizacje. Marchesa promuje sukienki i spódnice z podwyższoną talią, które doskonale wyglądają w wersji koronkowej. Oscar de la Renta to prawdziwa kwintesencja delikatności. Projektant pokazał kilka wariantów białej, haftowanej bawełny.

Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz wybrała dla Was najciekawsze, koronkowe propozycje, dostępne w Domodi.pl

Stylizacje z głębokim dekoltem Ubrania w paski

Polecamy w tej kategorii