Romantyczna elegancja według gwiazdy

Polska aktorka, Katarzyna Bujakiewicz, raczej nie kojarzy nam się z udanymi stylizacjami. Jeśli myślimy o niej w kategorii wydarzeń, na których spotykają się celebryci to raczej w związku z jakąś modową wpadką. Tym razem jednak podczas premiery filmu "Listy do M. 2" aktorka zaskoczyła wielu swoim wspaniałym, dojrzałym i nawiązującym do najnowszych trendów lookiem.

Romantyczna elegancja według gwiazdy

Źródło zdjęć: ONS

Wzmożone zainteresowanie modą w stylu lat 70. trwa. Polskie gwiazdy bardzo chętnie sięgają po ubrania nawiązujące do tego trendu. Zrobiła to również Katarzyna Bujakiewicz, której zdarzyło się wcześniej kilka modowych wpadek. Tym większe było zaskoczenie (pozytywne oczywiście) gdy zobaczyliśmy jej stylizację z premiery filmu "Listy do M. 2". Aktorka postawiła na długą szaro-beżową, jedwabną suknię, wiązaną sznurkiem przy dekolcie z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Dodała do niej kontrastową, tęczową mini-kopertówkę od Sabriny Pilewicz. Gwiazda nie zapomniała również o dodatkach. Jej dłoń zdobił duży pierścionek, a na uszach zawisły długie, srebrne kolczyki.

Jesteśmy jak najbardziej na tak i kibicujemy Kasi aby coraz częściej dokonywała takich modowych wyborów. A co Wy sądzicie o stylizacji aktorki?

Blogerka w stylu gwiazdy

Maxi sukienki w Domodi

Najmodniejsze piżamy na jesień Bloger poleca: krata w modnym wydaniu!

Polecamy w tej kategorii