Ramoneska

W tym sezonie projektanci rozpieszczają nas pięknymi, pastelowymi ubraniami.

Światowe wybiegi prezentują różnego rodzaju fasony kurtek stworzone na wiosenne dni oraz chłodniejsze letnie wieczory.

Ramoneska

W tym sezonie projektanci rozpieszczają nas pięknymi, pastelowymi ubraniami. Światowe wybiegi prezentują różnego rodzaju fasony kurtek stworzone na wiosenne dni oraz chłodniejsze letnie wieczory.

Chcesz stworzyć stylizację z ramoneską, ale nie masz pomysłu z czym ją zestawić?

Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz radzi połączyć kurtkę w tym kroju z jeansami z przetarciami oraz wysokimi, asymetrycznymi szpilkami. Jeżeli chcesz postawić na bardziej codzienny look, wysokie buty na obcasie zamień na wygodne conversy, również w pastelowych odcieniach. Szykujesz się na wieczorną imprezę? Dopasowaną sukienkę zestaw z ramoneską. Dodaj masywny naszyjnik, szpilki oraz dużą kopertówkę.

W tym sezonie chcesz zainwestować w ramoneskę, ale nie masz pomysłu jaki wybrać kolor? Blondynkom o delikatnej urodzie, proponujemy pastelowe odcienie. Brunetki najlepiej będą wyglądać w ponadczasowej czerni lub intensywnych kolorach. Dla kogo są stworzone ramoneski? Dla kobiet, które są właścicielkami figury w kształcie gruszki. Szerokie klapy kurtki, optycznie poszerzą drobne ramiona i piersi. Taki sam efekt osiągniesz wybierając ramoneskę w jasnym lub intensywnym kolorze.

Nasza stylistka przygotowała dla Was najciekawsze propozycje ramonesek, dostepnych w serwisie Domodi.pl.

Na jaki kolor się zdecydujecie?

Cukierkowy róż Szmaragdowa zieleń

Polecamy w tej kategorii