Ponczo

Lato zbliża się ku końcowi. Aby bez gwałtownych ruchów, gładko przejść w jesienny nastrój polecamy zaopatrzyć się w ponczo. Ten element garderoby stanowi idealną alternatywę dla płaszcza czy kurtki, a co najważniejsze jest bardzo modny!

Ponczo

Ponczo ma ogromny potencjał. Jest zdecydowanie bardziej wygodne niż trencz czy płaszcz, a w przeciwieństwie do klasycznej kurtki oprócz funkcji praktycznych spełnia też niezwykle ważną rolę jako oryginalny dodatek do stylizacji. W zależności od pogody możemy ubierać narzutkę na kilka różnych sposobów. Nic nie stoi na przeszkodzie aby ponczo zestawić z sukienką czy też zwykłymi dżinsami. Jeśli jesteśmy typowymi zmarzluchami możemy nawet narzucić je na inne okrycie wierzchnie.

W kolekcjach jesienno-zimowych ponczo pojawiło się w co drugiej kolekcji światowej sławy projektantów. Możecie wybrać klasyczne dzianinowe, doszyte do płaszczy albo zapinane na zatrzaski, sprzączki. Jeśli chcecie dodać do swojego looku kolejny bardzo modny element tego sezonu, przeciągnijcie przez ponczo pasek w talii.

Ponczo to absolutny must have na przełomie sezonów. Jeśli jeszcze nie próbowałyście włączyć go do swojej prywatnej kolekcji, gorąco zachęcamy abyście podjęły to wyzwanie!

Ponczo według naszych blogerek

Ponczo w domodi

Lata 80. Trendy we fryzurach

Polecamy w tej kategorii