Pierwsza stylizacja księżnej Kate po porodzie!

Wczoraj ta wiadomość obiegła cały świat. Księżna Kate urodziła swoje trzecie dziecko, a tym samym piątego pretendenta do królewskiego tronu. Choć w mediach od dłuższego czasu przewidywano, że książęcej parze urodzi się dziewczynka, wczoraj ta zagadka została oficjalnie rozwiązana - księżna Cambridge urodziła syna!  

Pierwsza stylizacja księżnej Kate po porodzie!

Fot.: ONS 

To niesamowite jak szybko księżna Kate wyszła ze szpitala i powitała swoich poddanych. Już wczoraj, tuż przed 19 książeca para wraz z noworodkiem pokazali się publicznie, zapozowali do zdjęć, a następnie powrócili do szpitala. To dobrze, bo księżna, choć uśmiechnięta, wyglądała na dośc zmęczoną i wyczerpaną. I wcale się temu nie dziwimy! 

księżna kate i książę william

Aż trudno uwierzyć, że tuż po porodzie można tak się prezentować. Choć wiemy, że stoi za tym sztab stylistów, to i tak podziwiamy Kate za to, że znalazła siłę, by dosłownie w kilka godzin po urodzeniu dziecka pokazać się całemu światu - i to w szpilkach i sukience! A prezentowała się naprawdę nienagannie. Miała na sobie czerwoną kreację z białym kołnierzykiem od Jenny Packham, klasyczne, beżowe szpilki oraz delikatną biżuterię, z którą nigdy się nie rozstaje.  

Więcej czerwonych sukienek znajdziesz TUTAJ!

księżna diana i księżna kate

Nie da się również nie zauważyć ewidentnego podobieństwa kreacji Kate do tej, którą miała na sobie księżna Diana, gdy wyszła ze szpitala po urodzeniu księcia Harrego w 1984 roku. Czy w takim razie możemy się spodziewać, że nowonarodzony członek królewskiej rodziny dostanie imię po swoim wujku? To na razie tylko spekulacje, bo na oficjalny komunikat pałacu Kensington musimy jeszcze trochę poczekać.  

Chcę zobaczyć więcej beżowych szpilek!

Zobacz więcej ubrań w stylu Kate!

Weselne stylizacje na każdą figurę! Ubrania, które wyszczuplą pośladki!

Polecamy w tej kategorii