Nowa kolekcja: Wittchen

Jesień pod znakiem marki WITTCHEN, to elegancja na najwyższym poziomie.

Nowa kolekcja: Wittchen

Tegoroczna jesień w WITTCHEN upływa pod znakiem gustownego minimalizmu, szlachetnych barw oraz ponadczasowego wzornictwa. Kolekcja inspirowana naturalnym pięknem, wyrażonym w swej czystej postaci. Dominujące i niezmiennie eleganckie produkty, pozostają w odcieniach brązu, szarości, granatu, karminu oraz klasycznej i głębokiej czerni. Szeroka paleta barw została zamknięta w geometrycznych kształtach, które z pewnością będą cieszyć się popularnością ze względu na odpowiedź na aktualne trendy, najwyższą jakość skór, a przede wszystkim - luksusowy wygląd produktów.

Pośród modeli odnajdziemy perełki, które podkreślą wizytowy charakter oraz nadadzą wyjątkowości stylizacjom. Możemy do nich zaliczyć między innymi nietuzinkowe, połyskujące torby w metalicznych odcieniach.

Tej jesieni zobaczymy również motywy zwierzęce, które pojawią się pod wieloma odsłonami- od delikatnych wstawek, dodających produktom ekskluzywności, po wyraziste i wypukłe faktury, które budują designerski charakter kolekcji.

Jaką propozycję przygotowała marka WITTCHEN, jeśli chodzi o obuwie? Podążając nadal tropem motywów zaczerpniętych z natury, na szczególną uwagę zasługują intrygujące botki z oryginalnym motywem imitującym zwierzęcą skórę. Ponadto w ofercie znaleźć można oryginalne creepersy czy sztyblety, które coraz częściej wybierane są w jesiennym sezonie.

Produkty Wittchen w Domodi

Modne jeansowe sukienki Długie kamizelki według gwiazd

Polecamy w tej kategorii