Najmodniejsze kolory jesieni

Każdy sezon rządzi sie swoimi prawami jeśli chodzi o kolory. Tym razem projektanci najbardziej upodobali sobie trzy kolory: głęboką i intensywną czerwień, elektryzujące indygo oraz gotycką czerń. Oczywiście oprócz tych najważniejszych w kolekcjach pojawiały się również inne, nie wysunięte na pierwszy plan, ale też interesujące. Oto zestawienie najmodniejszych, jesiennych barw!

Najmodniejsze kolory jesieni

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Zwolenniczki czerni na pewno są bardzo zadowolone z faktu, że jest to naprawdę modny kolor w tym sezonie. Oczywiście, czerń to klasyka i praktycznie nigdy nie nudzi się projetantom, ale w tym sezonie było jej w jesienno-zimowch kolekcjach naprawdę dużo. Stało się tak głównie za sprawą Marca Jacobsa i Givenchy, czyli dwóch najbardziej gotyckich pokazów.

Jeśli jednak szczególnie jesienią łakniemy obecności kolorów oczywiście mamy alternatywę. Możemy zdecydować się na przykład na intensywną i głęboką czerwień, która również bardzo często pojawiała się w kolekcjach na ten sezon. Kolor ten możemy nosic zarówno w postaci total looku (jak to miało miejsce chociażby w przypadku kolekcji dom mody Carolina Herrera. Oprócz tego możemy postawić na czerwone, koronkowe sukienki maxi czy też dorzucić do stylizacji karminową kopertówę.

Kolejnym, bardzo modnym, jesiennym kolorem jest indygo. Fantastycznie wygląda zarówno w wersji bardziej eleganckiej, ale też spokojnie możemy nosić go na co dzień. Wielu entuzjastów mody zakochało się we wspaniałym, hipnotyzującym odcieniu indygo zaprezentowanym na damskim garniturze z najnowszje kolekcji Diane von Furstenberg. Indygo bardzo dobrze wygląda w połączeniu z czernią oraz złotem. Ten kolor to absolutny must have na jesień!

Oprócz tych trzech, najważniejszych barw możemy również poeksperymentować z innymi. Kolory takie jak brązowy, barbie pink czy szmaragdowa, również idealnie wpiszą się w jesienną stylizację i oczywiście też są bardzo modne. Może nie pojawiały się w kolekcjach światowych projektantów tak często jak wczesniej wspomniane trzy, ale zdecydowanie były w nich widoczne!

 

Jesienne kolory według blogerek

Kolory jesieni w Domodi

Jak skompletować strój do pracy Kurtki na deszczowe dni

Polecamy w tej kategorii