Must have - sznurowania na ubraniach

Jeśli lubicie interesujące wykończenia i delikatne akcenty, które przyciągają wzrok innych na pewno spodoba Wam się ten trend. Sznurowania pojawiające się nie tylko na butach, ale też wkomponowane w ubrania. Na dekolcie, rękawach bluzki albo przy sukienkce. Wiązania spokojnie mogą się też pojawić z boku spodni albo zamiast tradycyjnego suwaka. Trend ten nawiązuje oczywiście do mody na styl lat 70. Jesteście na tak?

Must have - sznurowania na ubraniach

Sznurowania to bardzo ciekawy element, który może się pojawić nie tylko przy obuwiu. Od jakiegoś czasu projektanci zaczęli wprowadzać wiązania do naszej garderoby. Na dekolatach, rękawach czy nogawkach spodni ponownie zaczęły się pojawiać  sznurowania. Możemy takie ubrania nosić w zestawieniu z innymi w stylu lat 70. ale nie musimy. Top ze sznurowanym dekoltem idealnie wpisze się w codzienny, niezobowiązujący look. Można go ubrać do jeansów i sportowych spodni, a na wierzch zarzucić skórzaną kurtkę. Sukienka, w której pojawi się sznurowany detal, jeśli sama w sobie nie jest zbyt kobieca - nabierze takiego charakteru właśnie dzięki wiązaniom. Sznurowania mogą przybrać różną formę, od tych bardziej delikatnych i ledwo widocznych aż do grubych sznurków z wyraźnymi zakończeniami. Jeśli zdecydujemy się na część garderoby zawierającą ten element, postarajmy się nie przesadzić z nadmiarem biżuterii. Nie dość, że przykryje ona ten modny detal to jeszcze wprowadzi niepotrzebny chaos w naszej stylizacji.

Macie w swojej szafie chociaż jedną bluzkę z wiązaniami? Jeśli nie, koniecznie przejrzyjcie wyszukane przez nas produkty!

Sznurowania według blogerek

Sznurowane bluzki w Domodi

300 torebek do 50 zł! Jak się ubrać na elegancką kolację?

Polecamy w tej kategorii