Modne kamizelki

Wiosną i latem 2015 bardzo modne będą kamizelki. Po dłuższym czasie, który przeleżały na dnie szafy wracają na modowe salony. Z czym je zestawiać? 

Modne kamizelki

Długie proste kamizelki nosimy w kilku wersjach. Propozycja numer 1 to elegancki dandysowy look. Do kamizelki zakładamy spodnie typu cygaretki lub palazzo, białą koszulę i buty oxfordki albo jazzówki. Całość dopełniamy klasyczną torbą i okularami przeciwsłonecznymi. Jeśli chcemy nieco złagodzić tę elegancką stylizację, to zamiast koszuli zakładamy t-shirt, a buty zastępujemy trampkami. W kolekcjach Acne i Tommy'ego Hilfigera pokazano kolorowe garnitury z kamizelkami. Długie kamizelki nosimy też z dopasowanymi sukienkami i botkami na obcasie. 

Wielbicielki odważnych zestawień mogą pokusić się o kamizelki we wzór. Kwiatowe widzieliśmy u Petera Pilotto, a kamizelki w paski u Giles i Petera Soma. Thakoon, Lacoste i Ports zaprezentowali kamizelkowe sukienki. Nanette Lepore połączyła jasne kamizelki w stylu safari z sukienkami w paski i klapkami. Ten element garderoby dobrze będzie wyglądał także z bardzo modnym dżinsem i spodniami dzwonami. Podobają Wam się kamizelki? Z czym będziecie je nosić? 

KAMIZELKI W DOMODI

Modne Safari Kombinezony - jak je nosić?

Polecamy w tej kategorii