Modne jesienne buty

Projektanci podczas pokazów na sezon jesienno-zimowy pokazali wyraźnie, że buty mogą stanowić naprawdę ważny i oryginalny element stylizacji. Obuwie było nie tylko intrygujące, ale też bardzo wyraziste jeśli chodzi o wzornictwo czy kolory. Poznajcie kilka najważniejszych trendów dotyczących butów na jesień. Może pomogą Wam podjąć decyzję w trakcie zakupów.

Modne jesienne buty

Bardzo wyraźnym i chyba cieszącym się największym zainteresowaniem wśród blogerek i fashionistek jest trend na buty sznurowane (wiązane), szczególnie balerinki. Dzięki temu zabiegowi obuwie, które nosiłyśmy do znudzenia przez kilka lat nabrało  kompletnie innego, ciekawego charakteru. Poza tym niezwykle modne są botki na masywnym słupku. Zarówno te sznurowane, jak i proste, za kostkę. Najważniejszy jest tu zawsze obcas - gruby, stabilny i wysoki. Ta propozycja ucieszy na pewno niskie dziewczyny, które nie przepadają za szpilkami, bowiem botki na słupku oprócz swoich walorów estetycznych posiadają inną, ważną cechę - są niezwykle wygodne. Jesienią panuje również trend na "kobiecą męskość". Również w przypadku butów. Sięgnijmy więc po mokasyny i oksfordki. Zwróćmy jednak uwagę na to, że buty były na grubą podeszwę lub po prostu platformę. Ostatnim, ale wcale nie najmniej ważnym trendem jeśli chodzi o buty są oczywiście bardzo wysokie kozaki. Najlepiej takie do połowy uda, zamszowe i ubrane na spodnie.

Który obuwniczy trend najbardziej Wam się spodobał? Koniecznie przyjrzyjcie nasze propozycje najmodniejszych, jesiennych butów!

Najmodniejsze buty w stylizacjach blogerek

Modne obuwie na jesień w Domodi

Jak się ubrać na randkę? 5 sprawdzonych trików! Moda z wybiegu: asymetria

Polecamy w tej kategorii