Moda z wybiegu: bajkowe kreacje

Każda z nas marzy czasem o tym aby ubrać się jak księżniczka. Idealnym pomysłem na taką kreację jest wówczas długa, zdobiona suknia wykonana ze szlachetnego materiału. Projektanci przestawili w swoich kolekcjach nie tylko te bardziej casualowych ubrania, ale też właśnie takie bajkowe projekty.

Moda z wybiegu: bajkowe kreacje

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Długa i elegancka suknia bez wątpienia przyda się na biznesowe przyjęcie albo wyjści do opery. Poza tym możemy ją ubrać na zabawę andrzejkową. Inspiracją może być na przykład piękna, transparentna kreacja od domu mody Alexander MqQueen. Pokazuje ona, że jesienne, neogotyckie wydanie kwiatów również może być niezwykle interesujące. Inny pomysł na zaprezentowanie florystyczego wzoru ukazuje nam się w projekcie najnowszej kolekcji Erdem - fiolet i liczne koronki bardzo ożywiły  suknię. Giles natomiast postawił na abstrakcyjny wzór, ale również w mrocznym wydaniu, modnego w tym sezonie klimatu nowoczesnego gotyku. Wiele osób zachwyciła przepiękna, satynowa suknia z ostrym dekoltem i wyrazistą kokardą od Jenny Peckham. Zwolenniczki intensywnych kolorów powinny się jednak zainteresować propozycją żółtej sukni z golfem domu mody Cavali albo krwistoczerwoną kreacją drapowaną na kształt róży z najnowszej kolekcji Marchesa.

Lubicie takie wyraziste i mocno zdobione suknie? Zobaczcie propozycje bajkowych kreacji, które znajdziecie w sklepach internetowych dostępnych za pośrednictwem Domodi!

Bajkowe stylizacje blogerek

Piękne suknie i sukienki w Domodi

Jaką spódnicę do pracy wybrać? Jesienny hit - spódnica z wysokim stanem

Polecamy w tej kategorii