Metamorfozy gwiazd. Zobacz jak one się zmieniły!

Metamorfozy gwiazd. Zobacz jak one się zmieniły!

źródło zdjęć: ONS

Małgorzata Kożuchowska wielokrotnie pojawiała się w zestawieniach najlepiej ubranych Polek, ale na początku swojej kariery do ikony stylu dużo jej brakowało. Często wybierała kreacje, które ją postarzały, albo zupełnie nie podkreślały jej fantastycznej figury. Dziś już doskonale wie, w czym wygląda dobrze i nie boi się eksperymentować. Bardzo zręcznie łączy projekty znanych domów mody i kreatorów, z tymi pochodzącymi z sieciówek. Aby wydłużyć sylwetkę zakłada buty na obcasach z noskami w szpic i stawia na długość sukienek lekko przed kolano. Kożuchowska jest przykładem tego, że po czterdziestce można nosić się kolorowo i modnie!

Małgorzata Foremniak i Małgorzata Socha kiedyś nosiły raczej stonowane barwy i bezpieczne fasony, choć zdarzało im się pokusić też o przezroczyste kreacje. Teraz nie boją się odważnych wzorów i połączeń kolorystycznych, a jeśli decydują się na klasyczną czerń, to podkreślają swoje looki ciekawymi wzorami i zaskakującymi krojami. Obie podkreślają talię i uzupełniają stroje bardzo modnymi dodatkami - torebkami puzderkami i biżuterią z kamieniami. 

Jedną z największych przemian przeszła Katarzyna Zielińska. Jeszcze kilka lat temu często zdarzało jej się mieć wpadki modowe, jednak z czasem stała się jedną z najbardziej stylowych kobiet w polskim showbiznesie. Aktorka chętnie sięga po fason oversize, który jest ostatnio bardzo modny. Nosimy go nie tylko do casualowych stylizacji, np. dżinsów typu boyfriend (koniecznie z dziurami), ale także przy bardziej formalnych okazjach - dopasowaną sukienkę łączymy z plaszczem oversize w mocnym kolorze - dzięki temu uzyskujemy niestandardowy elegancki strój. Pamiętajmy jednak, aby nie przytłoczyć swojej sylwetkim tym fasonem, dlatego starajmy się równoważyć go elementami bardziej "przy ciele" i butami na wysokich obcasach.

 

Pamiętacie Alicję Janosz? Kiedy zwyciężyła w programie Idol miała zaledwie 16 lat! Wtedy jej styl ograniczał się raczej do wygodnych casualowych strojów - zazwyczaj spodni i prostych topów. Dziś świadomie kształtuje swój image i z uwagą wybiera stroje sceniczne, które podkreślają jej charakter. Jeśli chcecie dowiedzieć sie więcej, obejrzyjcie nasze video, w którym Alicja Janosz opowiada o tym jak się zmieniła i czym się inspiruje!

w stylu gwiazd

Modne stroje kąpielowe Moda dla kobiet 50+

Polecamy w tej kategorii