Masywny szal - jak go nosić?

Masywny szal to doskonały pomysł na to aby dodać trochę charakteru naszej stylizacji. Wiedzą o tym szczególnie blogerki modowe, które bardzo chętnie dodają go do swoich ubraniowych kompozycji. Nie wiecie jak nosić obszerny szalik jesienią? Zainspirujcie się ich pomysłami!

Masywny szal - jak go nosić?

Szeroki, długi szalik można nosić na kilka sposobów. Jeśli lubimy nonszalancki styl zarzućmy go po prostu na ramiona i luźno owińmy wokół szyi. W ten sposób  masywny szal może wręcz imitować bardzo modne w tym sezonie ponczo. Niektórzy projektanci proponują również aby taki szal potraktować jako kaptur. W ten sposób będzie on spełniał dwie funkcje. Postawcie na kraciaste szaliki, najlepiej w tę dużą i kolorową kratę. Hitem tego sezonu jest krata typu "windowpane". Jeśli jednak wolicie jednolite szalik, zdecydujcie się na te w najmodniejszych, jesiennych kolorach - indygo, czerwień czy po prostu czerń. Obszerny szal idealnie wpisze się zarówno w stylizację codzienną, ale będzie też ciekawym dodatkiem do eleganckiego zestawu na wieczorne wyjście. Wspaniale komponuje sie z płaszczem czy skórzaną kurtką.

Lubicie takie szerokie szaliki? Koniecznie przejrzyjcie wybrane przez nas propozycje i zaopatrzcie się w co najmniej jeden z nich!

Masywny szal w stylizacjach blogerek

Modne szaliki w Domodi

Prezent mikołajkowy dla niej Modne płaszcze według blogerki!

Polecamy w tej kategorii