Marcelina Zawadzka w kontrowersyjnych butach!

Trendy bywają kontrowersyjne, a to, że coś aktualnie jest supermodne wcale nie musi oznaczać, że od razu przypadnie nam do gustu. Bywa tak, że do niektórych rzeczy przyzywczajamy się dopiero po pewnym czasie. Jednym z tego typu trendów są skarpetkowe botki, które święcą tryumfy wśród największych projektantów, jednak kobiety na ulicach wciąż podchodzą do nich z rezerwą.  

Marcelina Zawadzka w kontrowersyjnych butach!

Aż tak bardzo nas to nie dziwi, bo to dość specyficzny model, który na pierwszy rzut oka prezentuje się po prostu dziwnie, jednak jeśli tylko przyjrzycie się tym butom trochę bliżej, przekonacie się, że nie taki diabeł straszny, a ten nietypowy fason może wyglądać naprawdę dobrze – wystarczy tylko odpowiednio go wystylizować.  

Marcelina Zawadzka w the voice

Spójrzcie na ostatni strój Marceliny Zawadzkiej, który jest odrobinę kontrowersyjny – niektórzy stwierdzą, że wygląda fatalnie, inni z kolei docenią jego supermodny charakter. A to wszystko za sprawą butów, które założyła. Prezenterka zdecydowała się na szpilki połączone z czarnymi kabaretkami, sięgającymi trochę ponad kostkę. Wydawałoby się, że trend szpilki + skarpetki nie wróci do nas szybko, a tu proszę - duża niespodzianka. Model, który włożyła Marcelina jest dość trudny i z pewnością nie każda kobieta mogłaby się na niego zdecydować. Krótkie kabaretki mogą optycznie skracać, więc te z was, które nie mogą pochwalić się długimi i smukłymi nogami, zakładając taki model, mogą nie czuć się do końca komfortowo.

Marcelina Zawadzka w the voice

Warto zwrócić uwagę na całą stylizację prezenterki, bo zdecydowała się na naprawdę interesujący look. Postawiła na stylizację w stylu glam rock. Ołówkowa spódnica pięknie podkreśla jej figurę a czarna ramoneska z ćwiekami, nadaje całości drapieżnego charakteru. Warto pamiętać, że decydując się na kontrowersyjne elementy stroju, powinnyśmy zadbać o całą stylizację tak, by wszystko ze sobą odpowiednio współgrało. Marcelinie udało się to fenomenalnie!  

Fot.: ONS 

Te ubrania też mogą ci się spodobać!

Które Nike kupić? Sprawdź te 5 modeli! Modna, jesienna stylizacja za 100 zł? To możliwe!

Polecamy w tej kategorii