Makijaż permanentny: to musisz wiedzieć!

Zastanawiasz się, jakie są zalety, a jakie wady makijażu permanentnego? Zobacz najnowszy odcinek Domodi.tv, w którym Kasia dzieli się najważniejszymi informacjami  odnośnie trwałego make-upu. 

Makijaż permanentny: to musisz wiedzieć!

Co to jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny można porównać do tatuażu. Pod skórę wprowadza się odpowiedni pigment (w zależności od wybranego rodzaju: czy poddajemy się tylko zabiegowi na usta, brwi, oczy). Efekt trwałego make-upu może utrzymywać się nawet do kilku lat! Jeśli chcemy, by był nadal tak samo intensywny, należy zabieg powtarzać.

Makijaż permanentny - zobacz video!

Dla kogo jest makijaż permanentny? Z pewnością sprawdzi się u osób, które mają wadę wzroku i muszą nosić okulary. Dzięki temu na co dzień nie będą się musiały martwić o precyzyjne wykonanie makijażu. Przyda się także śpiochom - wyobraźcie sobie, że możecie spać kilkanaście minut dłużej albo przygotować w tym czasie pyszne śniadanie. Specjaliści w salonie medycyny estetycznej będą służyli radą co do pielęgnacji i przygotowania do wykonania zabiegu. Pamiętajcie, że makiijaż permanentny najlepiej wykonać u sprawdzonych profesjonalistów! 

A co powiesz na nowy t-shirt?

Modne dodatki na letni festiwal muzyczny Szpilki i czółenka idealne do stylizacji na wesele

Polecamy w tej kategorii