Majowe MUST BE

Maj to swoisty powiew lata, nie tylko dzięki rozpoczynającej go majówce, ale także licznym modowym wydarzeniom, które są okazją do plenerowych spotkań. Zobaczcie co w tym miesiącu przygotowali dla nas organizatorzy eventów!

Fashion Meeting przybliża modę we Wrocławiu

To bardzo gorący, modowy okres dla mieszkańców stolicy dolnego śląska. Najpierw, w weekend 9-11.05 , będą oni mogli spotkać polskich projektantów  podczas kolejnej edycji ogólnopolskich targów mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting. Wśród wystawców z całego kraju znajdziecie twórców biżuterii oraz odzieży. A obok nich oczywiście liczne dodatki i niecodzienna okazja do osobistego poznania się z projektantami. Tym razem widzimy się w Galerii Wroclavia!

Następnie czekają nas intensywne dwa dni, 25 i 26 maja. To gratka dla miłośników mody, którzy wtedy będą mogli odwiedzić dwa, równolegle odbywające się eventy. Pierwszy z nich to stały cykl targów Aleja Projektantów, który na dobre zakorzenił się już w przestrzeni Alei Bielany. Z drugiej strony miasta, w Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń, odbędzie się Fashion Meeting Pop Up Store, czyli kolejna, letnia odsłona targów mody autorskiej i wzornictwa. Ta największa na Dolnym Śląsku impreza skupia 200 wystawców! Koncepcja targów skupia się na modzie o unikalnym charakterze, która wymyka się prostym podziałom i obowiązującym trendom, idzie własną, autorską drogą wyznaczaną przez wizjonerów, w myśl nowych stylistyk, związków ze sztuką i designem. Oba wydarzenia pozwolą Wam spotkać się z modą i o modzie porozmawiać – z samymi projektantami i twórcami! Stylowe zakupy nigdy nie były tak blisko.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/pg/fashionmeetingpl/events/?ref=page_internal

Kreatywny manifest w Warszawie

Joanna Hawrot, Paprocki&Brzozowski, La Metamorphose przeboje Kory i Maanamu w aranżacjach jazzowych, a do tego targi najlepszego polskiego designu. Przygotujcie się na prawdziwą rewolucję! W weekend 11-12 maja, warszawski Koneser zmieni się w miejsce tętniące muzyką, modą i designem w wykonaniu najlepszych polskich twórców. Jazz Art Fashion Festival to dwa dni pełne kreatywnych wydarzeń, które wyzwolą z w Was pokłady twórczej energii! Piąta edycja będzie pod wieloma względami wyjątkowa: JAFF, festiwal o   wieloletniej tradycji, po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie i zmieni Centrum Praskie Koneser w twórczą przestrzeń sztuki, rozrywki, emocji i wyzwań artystycznych. W niedzielę, 12 maja odbędą się dwa pokazy mody: pierwszy z nich to przedstawienie kolekcji „Ogrody Duszy Kobiety”, autorstwa duetu La Metarmorphose Gawkowska & Szczęsna, którego kolekcja debiutowała na tegorocznym Paris Haute Couture Fashion Week. Na miano wydarzenia wieczoru zasługuje z pewnością drugie wydarzenie fashion - na scenę wkroczy duet projektantów: Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski by przedstawić kolekcję wieczorową swojego autorstwa. Wydarzeniem towarzyszącym będą targi Gust Gust, w przestrzeni których znajdziemy między innymi ubrania polskich projektantów, naturalne kosmetyki, piękną ceramikę, oszałamiającą biżuterię, meble, dodatki do wystroju wnętrz, plakaty, zabawki dla dzieci, lampy, akcesoria damskie i męskie, a prawdziwi koneserzy muzyki z pewnością znajdą coś dla siebie w dziale z winylami!

Więcej na temat wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1264699490360567/
https://www.facebook.com/events/633311873771317/

Weekend w zwolnionym tempie

A taki zdecydowanie będzie trzeci weekend, przypadający na dni 18-19.05. To właśnie wtedy Slow Weekend połączy siły ze Slow Festivalem tworząc w Centrum Praskim Koneser w Warszawie najlepszą, zakupową przestrzeń w kraju. To już XI edycja wydarzenia, dlatego nie dziwi jej rozmach: 350 wyselekcjonowanych wystawców reprezentujących nurt slow w modzie i designie, ale także w spożywcę i muzyce! Punktem kulminacyjnym Slow Festivalu będzie przegląd zespołów ulicznych zaproszonych na ten wieczór z całej Polski. A ponadto - Slow Festival odbywa się w ramach Nocy Muzeów 2019 w Warszawie. A jaby tego wszystkiego było Wam mało – to także świętujemy wtedy 5 urodziny Grupy Slow (sto lat!), co organizatorzy planują uczcić huczną imprezą!

Śledźcie szczegóły wydarzenia w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/events/390616068424356/

Dizajn i biznes w jednym miejscu!

W weekend 24-26 maja, po raz pierwszy w Polsce, globalny rynek branży upominkowej i dekoracyjnej połączy się tworząc wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie – Warsaw Gift & Deco Show. W Targach weźmie udział 800 wystawców z Polski i zagranicy, co sprawi, że będą to największe targi branży w tej części Europy. Najlepsi z najlepszych zagospodarują poszczególne strefy tematyczne: Targi Rzeczy Ładnych to strefa Home&Deco, Och Bazar to strefa Celebrations, Art in Town to strefa Handmade, Mustache to strefa Fashion, Mamaville to strefa Kids i wreszcie GiftShow Poland to strefa International Sourcing. Nie może Was tam zabraknąć!

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/pg/warsawgiftanddecoshow/events/?ref=page_internal

Piątka na piątek – 03.05.2019 Sukienki na wesele – zobacz nasze hity!

Polecamy w tej kategorii