Ladies Every Day - musisz tu być!

Kobieta piękna, zdrowa, niezależna – czyli konferencja Ladies Every Day już 3 czerwca! Czerwona Szpilka przygotowuje całodniowe wydarzenie, na którym wystąpi 6 prelegentów. Będzie to czas na nawiązanie biznesowych kontaktów, udane rozmowy, rozwój siebie oraz wygranie nagród od partnerów! Co jeszcze wydarzy się 3 czerwca we Wrocławiu?

Pięciu ekspertów i kilka godzin wartościowej wiedzy

Podczas marcowego Ladies Day, uczestniczki miały okazję wysłuchać ekspertów, którzy wystąpili w panelu „Wartościowa godzina”. Każdy z czterech prelegentów miał 12 minut na podzielenie się ze słuchaczami jedną, wartościową lekcją. Panel wzbudził ogromne zainteresowanie wśród uczestniczek, dlatego 3 czerwca podczas konferencji Ladies Every Day każdy z nich będzie miał godzinę, aby rozwinąć swój temat.

Konferencja Ladies Every Day.

Kogo wysłuchamy podczas konferencji?

Wystąpi pięciu ekspertów, co da ok 5 godzin wartościowych wykładów. Na scenie zobaczymy Magdalenę Szewczuk, Izabelę Jagosz, Patrycję Kondracką, Monikę Czerepak oraz Artura Wikierę. Wykłady będą związane z obszarem niezależności finansowej, z wystąpieniami publicznymi, kreatywnością w biznesie, zdrowym odżywianiem oraz Facefitness.  

Zaproszeni eksperci na co dzień są aktywni zawodowo, zatem ich wiedza płynie nie tylko z teorii, lecz również z praktyki i wieloletniego doświadczenia popartego sukcesami.

Panel „Biznes z pasją”

Oprócz merytorycznych wykładów, konferencja składać się będzie z panelu, w którym wystąpią inspirujące kobiety, które dzięki swojej pracy osiągnęły ogromny sukces. W rozmowie z Magdaleną Szewczuk, zdradzą swoją receptę na sukces oraz opowiedzą o swoich wzlotach i upadkach. Szykuje się bardzo inspirująco i motywacyjnie. 

Weź udział w konkursie i zdobądź podwójne zaproszenie na wydarzenie >>>

Przestrzeń do nawiązywania biznesowych kontaktów

Promocja na udział w konferencji Ladies Every Day we Wrocławiu

Konferencje Czerwonej Szpilki to doskonały moment do nawiązywania biznesowych kontaktów. Większość uczestniczek prowadzi własne biznesy lub zasiada na wysokich stanowiskach, nastawione są na samorealizację i osiąganie sukcesów, zatem jest to idealna okazja, aby poznać wiele barwnych i pozytywnych osób. Budowanie relacji jest bowiem kluczowe, jeśli na poważnie zależy Ci na rozwijaniu swojej kariery. Dlaczego? Ponieważ biznes tworzą ludzie. Spotkania networkingowe zrywają bariery między ludźmi i otwierają nowe możliwości.

Konferencja Ladies Every Day odbędzie się już 3 czerwca we Wrocławiu. Zapisy prowadzone są na stronie organizatora Czerwona Szpilka >>

Tylko do 20.05. bilety można nabyć o 100 zł taniej!

Konferencja dla kobiet Ladies Every Day we Wrocławiu

>> Kliknij i weź udział w wydarzeniu <<

Przygotuj kreację na konferencję z Domodi!

13 sposobów na kwiatowe printy i tropikalne wzory Ubrania w stylu disco - cekiny i metaliczny połysk

Polecamy w tej kategorii