Księżna Kate zaskakuje nietypowym strojem!

Styl Kate Middleton uwielbiają kobiety na całym świecie. Przede wszystkim doceniają jego prostotę i klasyczne rozwiązania, dzięki którym podobne ubrania można znaleźć nawet w zwyczajnych sieciówkach. Tym razem odrobinę nas zaskoczyła -  księżna, kojarzona przede wszystkim z eleganckich kreacji, postawiła na coś zupełnie innego. Zrezygnowała z wyjściowych sukienek na rzecz trochę wygodniejszej stylizacji. Zobaczcie same, co takiego założyła! 

Księżna Kate zaskakuje nietypowym strojem!

Wiecie za co najbardziej lubimy styl Kate? Zawsze pasuje do sytuacji! Wtedy, kiedy trzeba księżna zakłada eleganckie, wieczorowe suknie, jednak, gdy okazja jest mniej oficjalna, nie boi się włożyć jeansów i T-shirtu. Tym razem poszła nawet o krok dalej... 

kate middleton w dresie

Teraz Kate zaskoczyła nas swoją sportową stylizacją. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że od czasu do czasu lubi ubrać jeansy i T-shirt, jednak jeszcze nie widzieliśmy jej w dresie. Ten nietypowy dla siebie strój założyła na spotkanie z Brytyjską Federacją Tenisową. Z tej okazji zorganizowane zostały zawody sporotwe, a księżna, pomimo że jest już w 4 miesiącu ciąży, z chęcią przyłączyła się do gry. Krępujące, eleganckie ubrania postanowiła więc zamienić na wygodny dres.  

Kate Middleton w czarnym dresie, białych adidasach i białej koszulce polo

Czarny, sportowy dres pięknie podkreśla jej figurę.Ten strój to też świetny dowód na to, że sportowe ubrania również mogą wyglądać modnie i szykownie. Dodatkowo,dzięki białemu kołnierzykowi, który wystawał spod bluzy stylizacja nabrała eleganckiego charakteru. Koszulka polo to doskonała alternatywa dla zwyklych, bawełnianych T-shirtów - prezentuje się bardziej stylowo. Księżna wybrała bardzo zachowawcze połączenie kolorów - biel i czerń to duet doskonały, który zawsze się obroni - nawet w wydaniu sportowym. 

Fot.: GettyImages/ONS

Zobacz więcej sportowych ubrań w stylu Kate Middleton

Modna, jesienna stylizacja za 100 zł? To możliwe! Chcesz wyglądać bardziej sexy? Wypróbuj te triki!

Polecamy w tej kategorii