Kobalt

Tej zimy stawiamy na mocne odcienie niebieskiego!

Kobalt króluje na światowych wybiegach.

Valentino zaproponował szykowne wydanie tego koloru w połączeniu z bielą. Oscar de la Renta zestawił kobalt ze szmaragdową zielenią a Milly z intensywnym różem oraz z połyskującą tkaniną. Michael Kors pokazał jak nosić kobalt z czernią.

Kobalt

Tej zimy stawiamy na mocne odcienie niebieskiego!

Kobalt króluje na światowych wybiegach. Valentino zaproponował szykowne wydanie tego koloru w połączeniu z bielą. Oscar de la Renta zestawił kobalt z szmaragdową zielenią a Milly z intensywnym różem oraz z połyskującą tkaniną. Michael Kors pokazał jak nosić kobalt z czernią. Ten wyrazisty kolor idealnie sprawdzi się w codziennym wydaniu. Jest świetną alternatywą do ponadczasowej czerni.

Komu pasuje ta mieszanka niebieskiego z fioletem? Ten chłodny odcień jest idealny dla brunetek. Rudowłosa piękność i delikatna blondynka mogą postawić na kobaltowe dodatki lub wybrać cieplejszy odcień niebieskiego czyli chaber! Z jakimi kolorami łączymy indygo? Najlepiej prezentuje się z kontrastującymi barwami – fuksją oraz czerwienią. Kobaltową sukienkę czy płaszczyk możemy połączyć z bielą, pastelowym różem, czernią lub innymi odcieniami niebieskiego - granatem lub pastelowym błękitem. Ubrania w tym kolorze, świetnie wyglądają w towarzystwie złotych dodatków. Kobalt w wersji wieczorowej? Długą suknię zestaw z fuksjową torebką, masywnym naszyjnikiem i czerwonymi szpilkami.

Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz przygotowała dla Was zestaw oraz propozycje ubrań w kobaltowym odcieniu.

 

Cekiny Sukienki w świetnych cenach

Polecamy w tej kategorii