Kate Middleton w Polsce! Wiemy, co założyła!

Książęca para nareszcie odwiedziła nasz kraj! Wiemy już, co na tę okazję wybrała księżna Kate, która jak zwykle wyglądała świetnie. 

Kate Middleton w Polsce! Wiemy, co założyła!

Klasyczny i elegancki styl księżnej od dłuższego czasu poddawany jest pod lupę. Nie ma się co dziwić, bo Kate prawie zawsze wygląda nienagannie, a jej wybory modowe są inspiracją dla kobiet z całej Europy. Stylizacja, jaką wybierze księżna, była gorącym tematem na długo przed jej wizytą, bo Kate znana jest z tego, że swoją wyjazdową garderobę uzależnia od kraju, w którym będzie gościć. Zwykle wybiera projektantów pochodzących z miejsca, które odwiedza.

Zobaczcie, czym zachwyciła tym razem!

(EastNews)

Jak myślicie? Jaki będzie wybór Kate na dalszą podróż po Polsce i Niemczech? 

Chcecie wyglądać jak Kate? Dowiedzcie się, co jeszcze powinnyście mieć w swojej szafie i skorzystajcie z kilku rad.  

Klasyczne sukienki  

Na eleganckie wyjścia Kate wybiera sukienki o nieskomplikowanych krojach, które podkreślają jej atuty. Nigdy jednak nie zobaczymy jej w zbyt krótkich fasonach, odkrywających za dużo. Wybiera raczej modele, które sięgają przynajmniej do kolan.  

Ponadczasowe ubrania 

Kiedy okazja jest mniej oficjalna Kate stawia na wygodniejsze rozwiązania, które jednak wciąż wyglądają gustownie. Dobrze skrojone jeansy i nigdy niewychodzące z mody koszule lub T-shirty to jej najczęstsze typy.  

Jeansy

Koszule i T-shirty

Delikatne dodatki 

Księżna stawia na minimalizm. Nie zobaczymy jej w nachalnej i rzucającej się w oczy biżuterii. Podobnie z butami i torebkami. Zwykle to ponadczasowe wzory, które pasują do każdej stylizacji i nigdy nie wychodzą z mody.

FINAL SALE w LPP 9 maksymalnie słodkich dodatków, które pokochasz!

Polecamy w tej kategorii